FRIenergi - træn når du vil

 

Her kan du fra uge til uge reservere plads til alle FRIenergi hold. Træn så meget du vil!

Læs mere om FRIenergi.

Flex login
Telefonnummer:
Kodeord:
Kodeord er kun nødvendig for underviser

23.10.2017 - mandag

Feminin Fitness - FRIenergi (b12600)
Usserød Skole
16:30 - 17:40

Sted: Usserød Skole
Underviser:  Majken Feldballe Franck

Start dato:  23.10.2017
Slut dato:  23.10.2017
Zumba Gold - FRIenergi (b12602)
Usserød Skole
17:45 - 18:55

Sted: Usserød Skole
Underviser:  Majken Feldballe Franck

Start dato:  23.10.2017
Slut dato:  23.10.2017
Pilates og afspænding - FRIenergi (b12604)
LOF Stengade 57
17:45 - 18:55

Sted: LOF Stengade 57
Underviser:  Rita Flensted

Start dato:  23.10.2017
Slut dato:  23.10.2017
Hatha Yoga - FRIenergi (b12606)
Halsnæs Yoga
19:00 - 20:30

Sted: Halsnæs Yoga
Underviser:  Rita Simonsen

Start dato:  23.10.2017
Slut dato:  23.10.2017

24.10.2017 - tirsdag

Hatha Yoga - FRIenergi (b12612)
LOF Stengade 57
18:00 - 19:30

Sted: LOF Stengade 57
Underviser:  Puspa Laursen

Start dato:  24.10.2017
Slut dato:  24.10.2017
Zumba - FRIenergi (b12614)
Humlebæk Skole IND (Gl.Strandvej)
18:10 - 19:20

Sted: Humlebæk Skole IND (Gl.Strandvej)
Underviser:  Majken Feldballe Franck

Start dato:  24.10.2017
Slut dato:  24.10.2017
Hatha Yoga - FRIenergi (b12616)
Hejrevangen
17:30 - 19:00

Sted: Hejrevangen
Underviser:  Grete Mærsk

Start dato:  24.10.2017
Slut dato:  24.10.2017

25.10.2017 - onsdag

Bevæg dig i form - FRIenergi (b12620)
Usserød Skole
16:35 - 17:45

Sted: Usserød Skole
Underviser:  Anabell Delphina Melinda Hansen

Start dato:  25.10.2017
Slut dato:  25.10.2017
Pilates og afspænding - FRIenergi (b12621)
Egedalshallen
17:00 - 17:45

Sted: Egedalshallen
Underviser:  Majken Feldballe Franck

Start dato:  25.10.2017
Slut dato:  25.10.2017
Puls og styrke - FRIenergi (b12622)
LOF Stengade 57
17:15 - 18:45

Sted: LOF Stengade 57
Underviser:  Trine Katharina Jørgensen

Start dato:  25.10.2017
Slut dato:  25.10.2017
Bevæg dig i form - FRIenergi (b12624)
Humlebæk Skole IND (Gl.Strandvej)
17:45 - 18:55

Sted: Humlebæk Skole IND (Gl.Strandvej)
Underviser:  Anna Bialunski

Start dato:  25.10.2017
Slut dato:  25.10.2017
Body Power - FRIenergi (b12625)
Egedalshallen
17:50 - 19:00

Sted: Egedalshallen
Underviser:  Majken Feldballe Franck

Start dato:  25.10.2017
Slut dato:  25.10.2017
Ballroom Fitness - FRIenergi (b12626)
Aftenskolernes Hus
17:50 - 19:20

Sted: Aftenskolernes Hus
Underviser:  Maria Ørtoft

Start dato:  25.10.2017
Slut dato:  25.10.2017
Hatha Yoga - FRIenergi (b12628)
Halsnæs Yoga
19:00 - 20:30

Sted: Halsnæs Yoga
Underviser:  Rita Simonsen

Start dato:  25.10.2017
Slut dato:  25.10.2017
Hatha Yoga - FRIenergi (b12629)
LOF Stengade 57
19:00 - 20:30

Sted: LOF Stengade 57
Underviser:  Nicola Lawerentz

Start dato:  25.10.2017
Slut dato:  25.10.2017

26.10.2017 - torsdag

Zumba - FRIenergi (b12630)
Humlebæk Skole IND (Gl.Strandvej)
16:00 - 17:10

Sted: Humlebæk Skole IND (Gl.Strandvej)
Underviser:  Majken Feldballe Franck

Start dato:  26.10.2017
Slut dato:  26.10.2017
Hatha Yoga - FRIenergi (b12634)
Aftenskolernes Hus
18:00 - 19:30

Sted: Aftenskolernes Hus
Underviser:  Helle Brayn Jensen

Start dato:  26.10.2017
Slut dato:  26.10.2017

27.10.2017 - fredag

Ingen hold i dag

28.10.2017 - lørdag

Puls og styrke - FRIenergi (b12650)
Humlebæk Idrætscenter
08:30 - 10:00

Sted: Humlebæk Idrætscenter
Underviser:  Anna Bialunski

Start dato:  28.10.2017
Slut dato:  28.10.2017
Puls og styrke - FRIenergi (b12652)
Halsnæs Yoga
09:00 - 10:30

Sted: Halsnæs Yoga
Underviser:  Bente Nybo

Start dato:  28.10.2017
Slut dato:  28.10.2017

29.10.2017 - søndag

Ingen hold i dag