Kontakt LOF i Nordsjælland - LOF

LOF

Viden i bevægelse

Medarbejdere

Susanne Henriksen

Skoleleder
49260288 / 23321843
susanne.h@lofkurser.dk

Anni Buhr

Kursusplanlægger. Oplevelsesture, byvandringer og foredrag. Kurser i "Tegne", "Male" og "Keramik"
49260288 / 23322850
anni.b@lofkurser.dk

Malene Blach Payer

Leder FVU og OBU
49260288 / 29120062
malene.p@lofkurser.dk

Louise Kjær Sørensen

Kommunikationsmedarbejder

Susanne Bach Christensen

Kursussekretær. Lokalebooking og kundeservice.

Susanne Sørensen

Regnskabsmedarbejder

Elisabeth Harfot

Regnskabsmedarbejder

Amanda Bøge Bohn

Fagkonsulent motion og bevægelse
49260288 / 23322133
amanda.b@lofkurser.dk

Sirenetta Pizzichelli Poulsen

Kursuskonsulent for sprog, IT og musik
49260288 / 23322174
sirenetta.p@lofkurser.dk

Dorte Abery Jensen

Administrativ medarbejder FVU og OBU
49260288 / 23322873
dorte.j@lofkurser.dk