• @navn
     
    Find fodfæste med Livets perler
    Start: 07.04.18
    lørdag 10:00
    Lene Skovmark
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    GROOVE dans for teens Workshop
    Start: 15.04.18
    søndag 11:00
    Daniela Keil
    Hørsholm, Living Academy
  • @navn
     
    Hatha Yoga Sommer
    Start: 08.05.18
    tirsdag 11:00
    Metta Myrna
    Hundested, Yogalokale
  • @navn
     
    Heartfulness - meditation
    Start: 14.04.18
    lørdag 10:00
    Lene Skovmark
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Motion i vand
    Start: 07.03.18
    onsdag 08:30
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    Start: 07.03.18
    onsdag 09:15
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    Start: 07.03.18
    onsdag 10:00
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    Start: 07.03.18
    onsdag 10:45
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    Start: 08.03.18
    torsdag 08:30
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    Start: 08.03.18
    torsdag 09:15
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    Start: 08.03.18
    torsdag 10:00
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    Start: 08.03.18
    torsdag 10:45
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Restorativ yoga workshop
    Start: 18.03.18
    søndag 10:00
    Nicola Lawerentz
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Restorativ yoga workshop
    Start: 04.03.18
    søndag 10:00
    Nicola Lawerentz
    Hørsholm, Living Academy
  • @navn
     
    Restorativ yoga workshop
    Start: 22.04.18
    søndag 10:00
    Nicola Lawerentz
    Hørsholm, Living Academy
  • @navn
     
    Restorativ yoga workshop
    Start: 16.03.18
    fredag 16:45
    Nicola Lawerentz
    Hørsholm, Living Academy
  • @navn
     
    Seniordans med les Lanciers - Forårshold
    Start: 18.04.18
    onsdag 10:30
    Ritta Bundgaard
    Humlebæk, Hejrevangen
  • @navn
     
    Slankehold
    Start: 31.08.18
    fredag 11:30
    Christina Hjulmann Schneekloth
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Slankehold
    Start: 29.08.18
    onsdag 17:30
    LOF Underviser
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Slankehold
    Start: 31.08.18
    fredag 10:00
    LOF Underviser
    Hørsholm, Living Academy
  • @navn
     
    Sommer yoga
    Start: 22.05.18
    tirsdag 09:30
    Nicola Lawerentz
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Tai Chi Chuan - Vær blød og eftergivende
    Start: 25.02.18
    søndag 09:00
    Dorthe Jeanette Kisbye
    Nivå, Nivå Skole SYD
  • @navn
     
    Udendørs skovtræning
    Start: 05.05.18
    lørdag 09:00
    Amanda Bøge Bohn
    Helsingør, Udendørs- ved Skovlegepladsen
 

Er startet

  • @navn
     
    Afspænding - kun for kvinder
    fredag 09:00
    Rikke Venøbo
    Helsingør, Vapnagård, Laden
  • @navn
     
    Afspænding og bevægelse
    tirsdag 09:00
    Alexandhra Jørgensen
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Afspænding og bevægelse
    mandag 09:20
    Gudrun Holmehøj Bach
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Afspænding og bevægelse
    mandag 10:45
    Gudrun Holmehøj Bach
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Afspænding og bevægelse
    tirsdag 09:00
    Kirsten Valentin
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Afspænding og bevægelse
    tirsdag 10:40
    Kirsten Valentin
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Afspænding og bevægelse
    onsdag 08:45
    Lise Dein
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Afspænding og bevægelse
    tirsdag 10:30
    Lise Dein
    Humlebæk, Hejrevangen
  • @navn
     
    Alexanderteknik - bevægelseslære
    mandag 17:00
    Annette Zillo Larsen
    Helsingør, Fabriksvej 10, Motionslokale
  • @navn
     
    Alexanderteknik - bevægelseslære
    tirsdag 14:00
    Annette Zillo Larsen
    Helsingør, Fabriksvej 10, Motionslokale
  • @navn
     
    Aqua jogging - kun for kvinder
    onsdag 19:00
    Bolette Reib Anthony
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Aqua jogging - kun for kvinder
    onsdag 19:45
    Bolette Reib Anthony
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Ballroom Fitness - FRIenergi
    onsdag 17:50
    Maria Ørtoft
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Ballroom Fitness for let øvede
    fredag 09:00
    Maria Ørtoft
    Fredensborg, Nørredamsvej 22
  • @navn
     
    Ballroom Fitness for øvede
    fredag 10:25
    Maria Ørtoft
    Fredensborg, Nørredamsvej 22
  • @navn
     
    Bevæg dig i form
    tirsdag 08:40
    Annette Gregersen
    Fredensborg, Kulturhus Fredensborg Gl.Bio
  • @navn
     
    Bevæg dig i form
    onsdag 08:30
    Alexandhra Jørgensen
    Fredensborg, Kulturhus Fredensborg Gl.Bio
  • @navn
     
    Bevæg dig i form
    mandag 09:00
    Rita Flensted
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Bevæg dig i form
    onsdag 11:00
    Rita Flensted
    Helsingør, Helsingør-Hallen
  • @navn
     
    Bevæg dig i form
    torsdag 10:10
    Rita Flensted
    Helsingør, Just Dance Studio
  • @navn
     
    Bevæg dig i form - FRIenergi
    onsdag 16:35
    Alexandhra Jørgensen
    Hørsholm, Usserød Skole
  • @navn
     
    Bevæg dig i form - FRIenergi
    onsdag 17:45
    Anna Bialunski
    Humlebæk, Humlebæk Skole IND (Gl.Strandvej)
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    torsdag 18:00
    Dea Fog
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    torsdag 18:45
    Dea Fog
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    tirsdag 11:00
    Bolette Reib Anthony
    Fredensborg, Veksebo
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    tirsdag 11:45
    Bolette Reib Anthony
    Fredensborg, Veksebo
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    tirsdag 12:30
    Bolette Reib Anthony
    Fredensborg, Veksebo
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    torsdag 16:00
    Dea Fog
    Fredensborg, Veksebo
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    torsdag 16:45
    Dea Fog
    Fredensborg, Veksebo
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    fredag 11:00
    Bolette Reib Anthony
    Fredensborg, Veksebo
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    fredag 11:45
    Bolette Reib Anthony
    Fredensborg, Veksebo
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    torsdag 10:30
    Nina Poschmann
    Fredensborg, Veksebo
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    torsdag 10:00
    Mette Christensen
    Frederiksværk, Frederiksværk Svømmehal
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    torsdag 10:45
    Mette Christensen
    Frederiksværk, Frederiksværk Svømmehal
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    mandag 10:15
    Kirsten Valentin
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    mandag 11:00
    Kirsten Valentin
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    mandag 11:45
    Kirsten Valentin
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    mandag 12:30
    Kirsten Valentin
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    onsdag 10:00
    Kirsten Valentin
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    onsdag 10:45
    Kirsten Valentin
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    onsdag 11:55
    Dea Fog
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    onsdag 12:40
    Dea Fog
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    onsdag 18:00
    Bolette Reib Anthony
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Blid yoga
    fredag 10:00
    Lotte Voetmann
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Blid yoga for dig i overgangsalderen
    onsdag 16:30
    Ida Stüczen
    Helsingør, Bevidsthed i Bevægelse, Stengade
  • @navn
     
    Blid yoga med pilates
    torsdag 09:00
    Rita Simonsen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Blid yoga og mindfullness
    onsdag 10:30
    Lise Dein
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Body Power - FRIenergi
    onsdag 17:50
    Majken Feldballe Franck
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Dahnhak Yoga
    torsdag 09:30
    Rikke Christine Olsen
    Snekkersten, Snekkersten Idrætscenter
  • @navn
     
    Feminin Fitness - FRIenergi
    mandag 16:30
    Majken Feldballe Franck
    Hørsholm, Usserød Skole
  • @navn
     
    Fysio-pilates
    torsdag 13:00
    Rita Flensted
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Fysio-pilates
    tirsdag 10:20
    Rita Flensted
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Glad og i form
    tirsdag 08:30
    Lise Dein
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Glad og i form
    torsdag 09:30
    Lise Dein
    Ålsgårde, Nordkysthallen
  • @navn
     
    Gotved
    onsdag 09:15
    Kirsten Arpe-Hansen
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Gotved
    onsdag 11:00
    Kirsten Arpe-Hansen
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    mandag 11:30
    Leo Mosgaard
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    mandag 09:45
    Leo Mosgaard
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    tirsdag 17:40
    Grete Mærsk
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    onsdag 18:15
    Leo Mosgaard
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    torsdag 16:25
    Grete Mærsk
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    tirsdag 16:05
    Grete Mærsk
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    tirsdag 09:10
    Lotte Voetmann
    Humlebæk, Strandlyst - Sletten havn
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    tirsdag 11:00
    Lotte Voetmann
    Humlebæk, Strandlyst - Sletten havn
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    tirsdag 12:50
    Lotte Voetmann
    Humlebæk, Strandlyst - Sletten havn
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    onsdag 15:30
    Lotte Voetmann
    Humlebæk, Humlebæk Sognegård
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    onsdag 17:15
    Lotte Voetmann
    Humlebæk, Humlebæk Sognegård
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    onsdag 19:00
    Lotte Voetmann
    Humlebæk, Humlebæk Sognegård
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    tirsdag 19:00
    Trine Fjord
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    torsdag 11:20
    Pia Lundkvist
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    fredag 08:15
    Lotte Voetmann
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    tirsdag 11:00
    Metta Myrna
    Hundested, Yogalokale
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    mandag 09:30
    Grete Mærsk
    Humlebæk, Strandlyst - Sletten havn
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    mandag 19:00
    Puspa Laursen
    Fredensborg, Fredensborg Bibliotek
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    tirsdag 10:00
    Leo Mosgaard
    Fredensborg, Fredensborg Bibliotek
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    onsdag 17:00
    Puspa Laursen
    Fredensborg, Fredensborg Bibliotek
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    mandag 09:00
    Rita Simonsen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    mandag 17:00
    Rita Simonsen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    tirsdag 09:00
    Rita Simonsen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    tirsdag 17:30
    Anita Boa
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    torsdag 11:00
    Rita Simonsen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Hatha Yoga - FRIenergi
    tirsdag 17:30
    Heidi Steen
    Humlebæk, Humlebæk Sognegård
  • @navn
     
    Hatha Yoga - FRIenergi
    mandag 19:00
    Rita Simonsen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Hatha Yoga - FRIenergi
    tirsdag 18:00
    Puspa Laursen
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Hatha Yoga - FRIenergi
    onsdag 19:00
    Rita Simonsen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Hatha Yoga - FRIenergi
    onsdag 19:00
    Nicola Lawerentz
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Hatha Yoga - FRIenergi
    torsdag 18:00
    Grete Mærsk
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Hjertehold
    fredag 11:00
    Lise Dein
    Helsingør, Axeltorv Fysioterapi
  • @navn
     
    Hjertehold
    tirsdag 13:00
    Lise Dein
    Helsingør, Axeltorv Fysioterapi
  • @navn
     
    Knæ- og ryghold
    onsdag 11:00
    Alexandhra Jørgensen
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Knæ- og ryghold
    torsdag 09:10
    Alexandhra Jørgensen
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Knæ, hofte og ben
    mandag 10:30
    Lise Dein
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Linedance - søndagsdans
    søndag 09:30
    Michael Adler Olsson
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Linedance trin 2
    onsdag 15:00
    Vivienne Jensen
    Humlebæk, Hejrevangen
  • @navn
     
    Mave og ryg
    fredag 09:50
    Maria Ørtoft
    Fredensborg, Nørredamsvej 22
  • @navn
     
    Meditativ Yin-yoga
    tirsdag 19:30
    Nicola Lawerentz
    Hørsholm, Living Academy
  • @navn
     
    Mediyoga
    mandag 09:00
    Birgitte Aaselund
    Helsingør, Just Dance Studio
  • @navn
     
    Mediyoga øvede
    onsdag 09:00
    Birgitte Aaselund
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Mediyoga øvede
    mandag 10:45
    Birgitte Aaselund
    Helsingør, Just Dance Studio
  • @navn
     
    Motion - kun for mænd
    torsdag 19:00
    Freddi Rosse
    Hørsholm, Usserød Skole
  • @navn
     
    Motion i vand
    onsdag 09:15
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    onsdag 10:00
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    onsdag 10:45
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    torsdag 08:30
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    torsdag 09:15
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    torsdag 10:00
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    torsdag 10:45
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    onsdag 08:30
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Osteoporose
    tirsdag 11:00
    Alexandhra Jørgensen
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Osteoporose
    tirsdag 16:15
    Lise Dein
    Fredensborg, Fredensborg Skole Vilhelmsro
  • @navn
     
    Osteoporose
    torsdag 12:15
    Alexandhra Jørgensen
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    mandag 10:20
    Rita Flensted
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    mandag 12:00
    Rita Flensted
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    mandag 19:00
    Rita Flensted
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    tirsdag 10:45
    Baberly Garcia Millan
    Helsingør, Just Dance Studio
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    torsdag 09:00
    Rita Flensted
    Helsingør, Just Dance Studio
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    torsdag 18:00
    Katharina Fonnesbech
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    torsdag 19:15
    Katharina Fonnesbech
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    lørdag 10:30
    Rita Flensted
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    fredag 08:30
    Rita Flensted
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    fredag 10:00
    Rita Flensted
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    fredag 17:15
    Katharina Fonnesbech
    Rungsted Kyst, Fritidshuset
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    onsdag 16:30
    Maria Ørtoft
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Pilates og afspænding - FRIenergi
    mandag 17:45
    Rita Flensted
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Power Yoga
    mandag 10:00
    Pia Lundkvist
    Snekkersten, Yogaroom, v/Pia Lundkvist
  • @navn
     
    Puls og styrke - FRIenergi
    lørdag 08:30
    Anna Bialunski
    Humlebæk, Humlebæk Idrætscenter
  • @navn
     
    Puls og styrke - FRIenergi
    lørdag 09:00
    Bente Nybo
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Puls og styrke - FRIenergi
    onsdag 17:15
    Trine Katharina Jørgensen
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Qigong trin 1
    onsdag 10:00
    Camilla Lindebjerg
    Helsingør, Just Dance Studio
  • @navn
     
    Qigong trin 1
    mandag 17:15
    Camilla Lindebjerg
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Qigong trin 1
    søndag 10:00
    Camilla Lindebjerg
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Qigong trin 1
    lørdag 09:00
    Camilla Lindebjerg
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Qigong trin 1
    tirsdag 17:00
    Camilla Lindebjerg
    Humlebæk, Humlebæk Skole UD (Baunebjergvej)
  • @navn
     
    QiGong trin 1
    onsdag 10:00
    Dorthe Jeanette Kisbye
    Helsingør, Just Dance Studio
  • @navn
     
    QiGong trin 1
    mandag 17:15
    Dorthe Jeanette Kisbye
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Rosenbevægelser - Work In
    onsdag 16:00
    Karen Vinding
    Helsingør, Axeltorv Fysioterapi
  • @navn
     
    Seniordans med les Lanciers
    onsdag 10:30
    Ritta Bundgaard
    Humlebæk, Hejrevangen
  • @navn
     
    Stott Pilates
    mandag 16:30
    Rita Flensted
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Stott Pilates
    tirsdag 09:00
    Rita Flensted
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Tai Chi Chuan - morgenhold
    onsdag 08:20
    Dorthe Jeanette Kisbye
    Helsingør, Just Dance Studio
  • @navn
     
    Tai Chi Chuan trin 1
    torsdag 17:10
    Camilla Lindebjerg
    Nivå, Nivå Skole SYD
  • @navn
     
    Tai Chi Chuan trin 1
    torsdag 17:10
    Dorthe Jeanette Kisbye
    Nivå, Nivå Skole SYD
  • @navn
     
    Tai Chi Chuan trin 1
    søndag 11:30
    Camilla Lindebjerg
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Tai Chi Chuan trin 2
    torsdag 19:00
    Camilla Lindebjerg
    Nivå, Nivå Skole SYD
  • @navn
     
    Tai Chi Chuan trin 2
    torsdag 19:00
    Dorthe Jeanette Kisbye
    Nivå, Nivå Skole SYD
  • @navn
     
    Yoga - kun for mænd
    onsdag 16:20
    Palle Meincke
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Yoga - kun for mænd
    tirsdag 16:20
    Palle Meincke
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Yoga for kvinder
    torsdag 10:00
    Helle Lykkegaard Følner
    Nivå, Klodsen, Nivåhøj
  • @navn
     
    Yoga med pilates
    onsdag 17:00
    Rita Simonsen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Yoga med pilates
    mandag 11:00
    Rita Simonsen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Yoga med pilates
    tirsdag 11:00
    Rita Simonsen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Yoga med power
    torsdag 17:30
    Rita Simonsen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Yoga og meditation - trin 1
    mandag 16:45
    Anne Herløw
    Espergærde, Espergærde Gymnasium
  • @navn
     
    Yoga og meditation - trin 1
    mandag 16:30
    Pia Gilvad Nielsen
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Yoga og meditation - trin 2
    tirsdag 16:30
    Ananda Murti
    Hillerød, Frederiksborg Byskole
  • @navn
     
    Yoga og Pilates for alle
    onsdag 10:00
    Nicola Lawerentz
    Humlebæk, Humlebæk Idrætscenter
  • @navn
     
    Zumba
    tirsdag 09:30
    Baberly Garcia Millan
    Helsingør, Just Dance Studio
  • @navn
     
    Zumba - FRIenergi
    tirsdag 18:10
    Majken Feldballe Franck
    Humlebæk, Humlebæk Skole IND (Gl.Strandvej)
  • @navn
     
    Zumba - FRIenergi
    torsdag 16:00
    Majken Feldballe Franck
    Humlebæk, Humlebæk Skole IND (Gl.Strandvej)
  • @navn
     
    Zumba Gold
    torsdag 11:40
    Majken Feldballe Franck
    Helsingør, Just Dance Studio
  • @navn
     
    Zumba Gold - FRIenergi
    mandag 17:45
    Majken Feldballe Franck
    Hørsholm, Usserød Skole
 

Ved LOF har vi et bredt udvalg af hold inden for motion og sundhed. Så om du ønsker at komme helt ned i gear med et af vores mange afspændingshold, skal genoptræne et knæ eller din ryg på vores specielle knæ/ryg-hold, få pulsen helt op med power yoga eller gerne vil introduceres til østens mystik på vores Tai Chi Chuan eller Qi Gong hold, så er udvalget mangfoldigt. Fælles for alle vores motion og sundheds hold er, at vores undervisere er de bedste og mest kompetente inden for deres fag. De har alle stor erfaring med undervisning af både børn og voksne, og er dygtige til at undervise efter individuelle behov. Så om du er 3, 45, 70 eller 93, så er der et hold, der passer til dig. Vi har også hold kun for mænd eller kun for kvinder, hvis du har et specielt ønske om dette. Klik dig videre og læs mere om vores mange motion og sundhedshold. 

Klik på det enkelte kursus/foredrag for mere information og tilmelding.

Vær med på Facebook

Klik "synes godt om" LOF på Facebook og få nyt fra kurser, foredrag og ture. Vi indbyder dig til at dele din tanker og oplevelser, komme med idéer og følge med i hvad der sker. Følg med her...

Træn, så meget du vil

Med FRIenergi kan du vælge mellem zumba, pilates, yoga, body power og meget mere. Du får nu 14 uger for kun 765,- kr. Træn så meget du vil...