• @navn
     
    Aftenvandring i Arboretet og Terapihaven
    Start: 23.05.18
    onsdag 19:00
    Guide på besøgsstedet
    Hørsholm, Arboretet
  • @navn
     
    Arabisk - A1
    Start: 13.09.18
    torsdag 17:00
    Souhail Ben Khadra
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Blogging og sociale medier
    Start: 15.11.18
    torsdag 19:10
    Amanda Bøge Bohn
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Bulgarsk - A1
    Start: 13.09.18
    torsdag 17:10
    Albena Radeva
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Efterfødselspilates
    Start: 14.05.18
    mandag 12:15
    Rikke Smidt-Petersen
    Hørsholm, Living Academy
  • @navn
     
    Hatha Yoga Sommer
    Start: 08.05.18
    tirsdag 11:00
    Metta Myrna
    Hundested, Yogalokale
  • @navn
     
    Hjerte Qigong Workshop
    Start: 03.06.18
    søndag 09:00
    Camilla Lindebjerg
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    IPhone og iPad - trin 2
    Start: 16.05.18
    onsdag 09:00
    Flemming Hedegaard Rasmussen
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Naturens egen sommersalat
    Start: 02.06.18
    lørdag 10:00
    Jørn Kofod
    Helsingør, Teglstrup Hegn
  • @navn
     
    NYT Slankehold
    Start: 07.09.18
    fredag 12:30
    Alice Riis Bach
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    NYT Slankehold
    Start: 31.08.18
    fredag 10:45
    LOF Underviser
    Hørsholm, Living Academy
  • @navn
     
    Outdoor - Puls og styrke - forårshold
    Start: 09.05.18
    onsdag 17:00
    Maria Ørtoft
    Hillerød, Frederiksborg Slot
  • @navn
     
    Slankehold
    Start: 07.09.18
    fredag 11:30
    Christina Hjulmann Schneekloth
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Sommer yoga
    Start: 22.05.18
    tirsdag 09:30
    Nicola Lawerentz
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Spansk - A1 - forårshold
    Start: 01.05.18
    tirsdag 16:00
    Susana Martos
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Tegneteknikker I - Intensivt ugekursus
    Start: 28.05.18
    mandag 10:00
    Maria Kollerup
    Helsingør, ART SPACE
  • @navn
     
    Tegneteknikker II - Intensivt ugekursus
    Start: 04.06.18
    mandag 10:00
    Maria Kollerup
    Helsingør, ART SPACE
  • @navn
     
    Yoga og meditation - trin 1
    Start: 30.04.18
    mandag 16:45
    Anne Herløw
    Espergærde, Espergærde Gymnasium
 

Er startet

  • @navn
     
    Afspænding - kun for kvinder
    fredag 09:00
    Rikke Venøbo
    Helsingør, Vapnagård, Laden
  • @navn
     
    Afspænding og bevægelse
    mandag 09:20
    Gudrun Holmehøj Bach
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Afspænding og bevægelse
    mandag 10:45
    Gudrun Holmehøj Bach
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Afspænding og bevægelse
    onsdag 08:45
    Lise Dein
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Afspænding og bevægelse
    tirsdag 10:30
    Lise Dein
    Humlebæk, Hejrevangen
  • @navn
     
    Akustisk guitar
    mandag 16:00
    Thomas Seidelin
    Kokkedal, Kokkedal Skole VEST
  • @navn
     
    Aqua jogging - kun for kvinder
    onsdag 19:00
    Bolette Reib Anthony
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Aqua jogging - kun for kvinder
    onsdag 19:45
    Bolette Reib Anthony
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Arabisk - A1
    mandag 17:00
    Souhail Ben Khadra
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Babykravl, sang og sjov - for babyer 3 – 12 måneder
    fredag 14:30
    Lene Sylvest Ammitzbøll
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Ballroom Fitness - FRIenergi
    onsdag 17:50
    Maria Ørtoft
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Ballroom Fitness for let øvede
    fredag 09:00
    Maria Ørtoft
    Fredensborg, Nørredamsvej 22
  • @navn
     
    Ballroom Fitness for øvede
    fredag 10:25
    Maria Ørtoft
    Fredensborg, Nørredamsvej 22
  • @navn
     
    Bevæg dig i form
    tirsdag 08:40
    Annette Gregersen
    Fredensborg, Kulturhus Fredensborg Gl.Bio
  • @navn
     
    Bevæg dig i form
    onsdag 08:30
    Alexandhra Jørgensen
    Fredensborg, Kulturhus Fredensborg Gl.Bio
  • @navn
     
    Bevæg dig i form
    mandag 09:00
    Rita Flensted
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Bevæg dig i form - FRIenergi
    onsdag 16:35
    Alexandhra Jørgensen
    Hørsholm, Usserød Skole
  • @navn
     
    Bevæg dig i form - FRIenergi
    onsdag 17:45
    Anna Bialunski
    Humlebæk, Humlebæk Idrætscenter
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    torsdag 18:00
    Dea Fog
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    torsdag 18:45
    Dea Fog
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    tirsdag 11:00
    Bolette Reib Anthony
    Fredensborg, Veksebo
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    tirsdag 11:45
    Bolette Reib Anthony
    Fredensborg, Veksebo
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    tirsdag 12:30
    Bolette Reib Anthony
    Fredensborg, Veksebo
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    torsdag 16:00
    Dea Fog
    Fredensborg, Veksebo
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    torsdag 16:45
    Dea Fog
    Fredensborg, Veksebo
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    torsdag 10:30
    Nina Poschmann
    Fredensborg, Veksebo
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    torsdag 10:00
    Mette Christensen
    Frederiksværk, Frederiksværk Svømmehal
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    torsdag 10:45
    Mette Christensen
    Frederiksværk, Frederiksværk Svømmehal
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    mandag 10:15
    Kirsten Valentin
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    mandag 11:00
    Kirsten Valentin
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    mandag 11:45
    Kirsten Valentin
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    mandag 12:30
    Kirsten Valentin
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    onsdag 10:00
    Kirsten Valentin
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    onsdag 10:45
    Kirsten Valentin
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    onsdag 11:55
    Dea Fog
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    onsdag 12:40
    Dea Fog
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    onsdag 18:00
    Bolette Reib Anthony
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Blid yoga
    fredag 10:00
    Lotte Voetmann
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Blid yoga med pilates
    torsdag 09:00
    Rita Simonsen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Blid yoga og mindfullness
    onsdag 10:30
    Lise Dein
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Body Power - FRIenergi
    onsdag 17:50
    Majken Feldballe Franck
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Børneyoga 0 - 2. klasse
    mandag 14:10
    Nicola Lawerentz
    Snekkersten, Snekkersten Skole
  • @navn
     
    Efterfødselspilates
    mandag 12:15
    Rikke Smidt-Petersen
    Hørsholm, Living Academy
  • @navn
     
    Engelsk - A2
    onsdag 18:00
    Foteini Tsivaki
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Engelsk - A2
    mandag 17:00
    Judy Ann Christensen
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Engelsk - A2
    onsdag 16:00
    Foteini Tsivaki
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Engelsk - B1
    mandag 19:00
    Judy Ann Christensen
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Feminin Fitness - FRIenergi
    mandag 16:30
    Majken Feldballe Franck
    Hørsholm, Usserød Skole
  • @navn
     
    Fransk - A1
    mandag 17:00
    Charlotte Bendix Christiansen
    Humlebæk, Humlebæk Bibliotek
  • @navn
     
    Fransk - A2
    mandag 15:00
    Charlotte Bendix Christiansen
    Humlebæk, Humlebæk Bibliotek
  • @navn
     
    Fransk - B1
    mandag 13:00
    Charlotte Bendix Christiansen
    Humlebæk, Humlebæk Bibliotek
  • @navn
     
    Fransk - B1
    mandag 17:00
    Monica Ferring Lund
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Glad og i form
    tirsdag 08:30
    Lise Dein
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Glad og i form
    torsdag 09:30
    Lise Dein
    Ålsgårde, Nordkysthallen
  • @navn
     
    Græsk - A2
    mandag 16:00
    Foteini Tsivaki
    Rungsted Kyst, Fritidshuset
  • @navn
     
    Guitar - for begyndere og øvede
    lørdag 09:00
    Ole Breidahl
    Hillerød, Møllestræde 13 C
  • @navn
     
    Guitar - for begyndere og øvede
    onsdag 16:00
    Bo Langhoff
    Helsingør, Skolen ved Gurrevej
  • @navn
     
    Harmonika, akkordeon - for begyndere og øvede
    torsdag 11:30
    Anka Zlateva
    Hørsholm, Hørsholm kommunale Musikskole
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    tirsdag 17:40
    Grete Mærsk
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    torsdag 16:25
    Grete Mærsk
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    tirsdag 16:05
    Grete Mærsk
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    tirsdag 09:10
    Lotte Voetmann
    Humlebæk, Strandlyst - Sletten havn
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    tirsdag 11:00
    Lotte Voetmann
    Humlebæk, Strandlyst - Sletten havn
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    tirsdag 12:50
    Lotte Voetmann
    Humlebæk, Strandlyst - Sletten havn
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    onsdag 15:30
    Lotte Voetmann
    Humlebæk, Humlebæk Sognegård
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    onsdag 17:15
    Lotte Voetmann
    Humlebæk, Humlebæk Sognegård
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    onsdag 19:00
    Lotte Voetmann
    Humlebæk, Humlebæk Sognegård
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    tirsdag 19:00
    Trine Fjord
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    fredag 08:15
    Lotte Voetmann
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    tirsdag 11:00
    Metta Myrna
    Hundested, Yogalokale
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    mandag 09:30
    Grete Mærsk
    Humlebæk, Strandlyst - Sletten havn
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    mandag 19:00
    Puspa Laursen
    Fredensborg, Fredensborg Bibliotek
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    onsdag 17:00
    Puspa Laursen
    Fredensborg, Fredensborg Bibliotek
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    mandag 09:00
    Rita Simonsen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    mandag 17:00
    Rita Simonsen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    tirsdag 09:00
    Rita Simonsen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    torsdag 11:00
    Rita Simonsen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Hatha Yoga - FRIenergi
    tirsdag 17:30
    Heidi Steen
    Humlebæk, Humlebæk Sognegård
  • @navn
     
    Hatha Yoga - FRIenergi
    mandag 19:00
    Rita Simonsen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Hatha Yoga - FRIenergi
    tirsdag 18:00
    Puspa Laursen
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Hatha Yoga - FRIenergi
    onsdag 19:00
    Rita Simonsen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Hatha Yoga - FRIenergi
    torsdag 18:00
    Grete Mærsk
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Helsingørkoret
    mandag 19:30
    Helle Bredsdorff
    Helsingør, Skolen ved Gurrevej
  • @navn
     
    Hjertehold
    fredag 11:00
    Lise Dein
    Helsingør, Axeltorv Fysioterapi
  • @navn
     
    Hjertehold
    tirsdag 13:00
    Lise Dein
    Helsingør, Axeltorv Fysioterapi
  • @navn
     
    IPhone og iPad - trin 1
    onsdag 09:00
    Flemming Hedegaard Rasmussen
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Italiensk - A1
    onsdag 19:00
    Henrik Bjørslev Andersen
    Frederiksværk, Arresø Skole - Magleblik
  • @navn
     
    Italiensk - A1
    tirsdag 17:00
    Camilla Ortmann
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Italiensk - A2
    torsdag 19:30
    Silvia Gilli
    Hørsholm, Kulturhus Trommen
  • @navn
     
    Italiensk - A2
    mandag 14:30
    Silvia Gilli
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Italiensk - A2
    torsdag 19:30
    Silvia Gilli
    Hørsholm, Kulturhus Trommen
  • @navn
     
    Italiensk - A2
    mandag 18:00
    Silvia Gilli
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Italiensk - B1
    onsdag 19:30
    Silvia Gilli
    Nivå, Nivå Skole SYD
  • @navn
     
    Italiensk - B1
    mandag 16:15
    Silvia Gilli
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Italiensk - B1
    torsdag 17:45
    Silvia Gilli
    Hørsholm, Kulturhus Trommen
  • @navn
     
    Italiensk - B1
    lørdag 11:45
    Silvia Gilli
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Italiensk - B1
    torsdag 17:45
    Silvia Gilli
    Hørsholm, Kulturhus Trommen
  • @navn
     
    Italiensk - B2
    torsdag 10:00
    Silvia Gilli
    Hørsholm, Kulturhus Trommen
  • @navn
     
    Italiensk - B2
    torsdag 10:00
    Silvia Gilli
    Hørsholm, Kulturhus Trommen
  • @navn
     
    Italiensk - B2
    onsdag 16:00
    Silvia Gilli
    Nivå, Nivå Skole SYD
  • @navn
     
    Italiensk - B2
    onsdag 11:30
    Silvia Gilli
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Italiensk - B2
    onsdag 09:30
    Silvia Gilli
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Italiensk - B2
    lørdag 09:00
    Silvia Gilli
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Italiensk - B2
    onsdag 17:45
    Silvia Gilli
    Nivå, Nivå Skole SYD
  • @navn
     
    Italiensk - C1/C2 - konversation Forårshold
    torsdag 16:00
    Silvia Gilli
    Hørsholm, Kulturhus Trommen
  • @navn
     
    It-begynder/digital borger
    torsdag 13:30
    Birthe Nygaard
    Humlebæk, Humlebæk Bibliotek
  • @navn
     
    Keramik
    onsdag 19:00
    Trine Seiffert
    Fredensborg, Marguritten Keramik
  • @navn
     
    Keramik - Forårshold 5 onsdage
    onsdag 19:00
    Ida Bjørn
    Helsingør, Ida Bjørn Keramik, Horserødvej 6
  • @navn
     
    Keramik - Forårshold 5 tirsdage
    tirsdag 19:00
    Ida Bjørn
    Helsingør, Ida Bjørn Keramik, Horserødvej 6
  • @navn
     
    Keramik - Forårshold 5 tirsdage
    tirsdag 13:00
    Ida Bjørn
    Helsingør, Ida Bjørn Keramik, Horserødvej 6
  • @navn
     
    Keramik - Forårshold 5 torsdage
    torsdag 19:00
    Ida Bjørn
    Helsingør, Ida Bjørn Keramik, Horserødvej 6
  • @navn
     
    Klaver - for begyndere og øvede
    mandag 17:00
    Jan Estrup
    Espergærde, Tibberupskolen
  • @navn
     
    Klaver - for begyndere og øvede
    torsdag 14:00
    Jan Estrup
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Klaver - for begyndere og øvede
    mandag 14:00
    Vivian Brøndum Rønne
    Humlebæk, Vivian Brøndum Rønne
  • @navn
     
    Klaver - for begyndere og øvede
    tirsdag 18:50
    Baberly Garcia Millan
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Klaver - for begyndere og øvede
    mandag 11:00
    Christina Wagner Smitt
    Nivå, Nøddehøj 225, Christina Wagner Smitt
  • @navn
     
    Klaver - for begyndere og øvede
    torsdag 11:30
    Anka Zlateva
    Hørsholm, Hørsholm kommunale Musikskole
  • @navn
     
    Klaver - for begyndere og øvede
    lørdag 09:00
    Ole Breidahl
    Hillerød, Møllestræde 13 C
  • @navn
     
    Knæ- og ryghold
    torsdag 09:10
    Alexandhra Jørgensen
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Knæ, hofte og ben
    mandag 10:30
    Lise Dein
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Linedance - søndagsdans
    søndag 09:30
    Michael Adler Olsson
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Maleriet og dets udtryksmåder - Modul 2
    fredag 10:00
    Maria Kollerup
    Helsingør, ART SPACE
  • @navn
     
    Mave og ryg
    fredag 09:50
    Maria Ørtoft
    Fredensborg, Nørredamsvej 22
  • @navn
     
    Meditativ Yin-yoga
    tirsdag 19:30
    Nicola Lawerentz
    Hørsholm, Living Academy
  • @navn
     
    Mediyoga
    mandag 09:00
    Birgitte Aaselund
    Helsingør, Just Dance Studio
  • @navn
     
    Mediyoga øvede
    onsdag 09:00
    Birgitte Aaselund
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Mediyoga øvede
    mandag 10:45
    Birgitte Aaselund
    Helsingør, Just Dance Studio
  • @navn
     
    Motion i vand
    onsdag 08:30
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    onsdag 09:15
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    onsdag 10:00
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    onsdag 10:45
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    torsdag 08:30
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    torsdag 09:15
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    torsdag 10:00
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    torsdag 10:45
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Osteoporose
    tirsdag 16:15
    Lise Dein
    Fredensborg, Fredensborg Skole Vilhelmsro
  • @navn
     
    Osteoporose
    torsdag 12:15
    Alexandhra Jørgensen
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    mandag 10:20
    Rita Flensted
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    mandag 12:00
    Rita Flensted
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    mandag 19:00
    Rita Flensted
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    tirsdag 10:45
    Baberly Garcia Millan
    Helsingør, Just Dance Studio
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    torsdag 18:00
    Katharina Fonnesbech
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    torsdag 19:15
    Katharina Fonnesbech
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    lørdag 10:30
    Rita Flensted
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    fredag 08:30
    Rita Flensted
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    fredag 10:00
    Rita Flensted
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    fredag 17:15
    Katharina Fonnesbech
    Rungsted Kyst, Fritidshuset
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    onsdag 16:30
    Maria Ørtoft
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Pilates og afspænding - FRIenergi
    mandag 17:45
    Rita Flensted
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Power Yoga
    mandag 10:00
    Pia Lundkvist
    Snekkersten, Yogaroom, v/Pia Lundkvist
  • @navn
     
    Puls og styrke - FRIenergi
    lørdag 08:30
    Anna Bialunski
    Humlebæk, Humlebæk Idrætscenter
  • @navn
     
    Puls og styrke - FRIenergi
    lørdag 09:00
    Bente Nybo
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Puls og styrke - FRIenergi
    onsdag 17:15
    Trine Katharina Jørgensen
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Qigong trin 1
    onsdag 10:00
    Camilla Lindebjerg
    Helsingør, Just Dance Studio
  • @navn
     
    Qigong trin 1
    mandag 17:15
    Camilla Lindebjerg
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Qigong trin 1
    søndag 10:00
    Camilla Lindebjerg
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Qigong trin 1
    lørdag 09:00
    Camilla Lindebjerg
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Qigong trin 1
    tirsdag 17:00
    Camilla Lindebjerg
    Humlebæk, Humlebæk Skole UD (Baunebjergvej)
  • @navn
     
    QiGong trin 1
    onsdag 10:00
    Dorthe Jeanette Kisbye
    Helsingør, Just Dance Studio
  • @navn
     
    QiGong trin 1
    mandag 17:15
    Dorthe Jeanette Kisbye
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Restorativ yoga workshop
    fredag 16:45
    Nicola Lawerentz
    Hørsholm, Living Academy
  • @navn
     
    Rollingehop, sang og sjov - for 2½-4 årige børn og forældre/bedsteforældre
    torsdag 17:00
    Lene Sylvest Ammitzbøll
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Rosenbevægelser - Work In
    onsdag 16:00
    Karen Vinding
    Helsingør, Axeltorv Fysioterapi
  • @navn
     
    Sang og stemmetræning
    mandag 16:00
    Thomas Seidelin
    Kokkedal, Kokkedal Skole VEST
  • @navn
     
    Seniordans med les Lanciers - Forårshold
    onsdag 10:30
    Ritta Bundgaard
    Humlebæk, Hejrevangen
  • @navn
     
    Seniorkoret
    onsdag 13:00
    Baberly Garcia Millan
    Humlebæk, Strandvejskirken
  • @navn
     
    Spansk - A1
    tirsdag 17:00
    Baberly Garcia Millan
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Spansk - A1
    tirsdag 15:30
    Baberly Garcia Millan
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Spansk - A1
    onsdag 17:00
    Albena Radeva
    Frederiksværk, Frederiksværk Skole, Enghave
  • @navn
     
    Spansk - A1
    torsdag 19:15
    Albena Radeva
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Spansk - A2
    onsdag 09:00
    Baberly Garcia Millan
    Humlebæk, Humlebæk Bibliotek
  • @navn
     
    Spansk - A2
    mandag 16:00
    Susana Martos
    Allerød, Engholmskolen
  • @navn
     
    Spansk - A2 - forårshold
    onsdag 09:00
    Susana Martos
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Spansk - B1
    mandag 17:45
    Susana Martos
    Allerød, Engholmskolen
  • @navn
     
    Spansk - B1
    tirsdag 10:45
    Gilberto Ludvigsen
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Spansk- B1 - konversation
    onsdag 11:00
    Baberly Garcia Millan
    Humlebæk, Humlebæk Bibliotek
  • @navn
     
    Stott Pilates
    mandag 16:30
    Rita Flensted
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Syning
    tirsdag 17:00
    Bente Riisberg Svensson
    Helsingør, Nordvestskolen
  • @navn
     
    Syning - to lørdage og to søndage i Hørsholm
    lørdag 10:00
    Gitte Husbond
    Rungsted Kyst, Rungsted Skole
  • @navn
     
    Tai Chi Chuan - morgenhold
    onsdag 08:20
    Dorthe Jeanette Kisbye
    Helsingør, Just Dance Studio
  • @navn
     
    Tai Chi Chuan trin 1
    torsdag 17:10
    Camilla Lindebjerg
    Nivå, Nivå Skole SYD
  • @navn
     
    Tai Chi Chuan trin 1
    torsdag 17:10
    Dorthe Jeanette Kisbye
    Nivå, Nivå Skole SYD
  • @navn
     
    Tai Chi Chuan trin 1
    søndag 11:30
    Camilla Lindebjerg
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Tai Chi Chuan trin 2
    torsdag 19:00
    Camilla Lindebjerg
    Nivå, Nivå Skole SYD
  • @navn
     
    Tai Chi Chuan trin 2
    torsdag 19:00
    Dorthe Jeanette Kisbye
    Nivå, Nivå Skole SYD
  • @navn
     
    Trommer - for begyndere og øvede
    onsdag 16:00
    Bo Langhoff
    Helsingør, Skolen ved Gurrevej
  • @navn
     
    Tumlingeleg, sang og sjov - for 1 årige børn og forældre/bedsteforældre
    fredag 16:00
    Lene Sylvest Ammitzbøll
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Tumlingeleg, sang og sjov - for 1-2½ årige børn og forældre/bedsteforældre
    torsdag 16:00
    Lene Sylvest Ammitzbøll
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Tværfløjte - eller Tin whistle/blikfløjte
    onsdag 09:00
    Henrik Bjørslev Andersen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Tværfløjte - ellerTin whistle/blikfløjte
    tirsdag 16:00
    Henrik Bjørslev Andersen
    Frederiksværk, Arresø Skole - Magleblik
  • @navn
     
    Tværfløjte/Blokfløjte
    lørdag 10:00
    Bettina Kragh
    Hillerød, Frederiksborg Byskole
  • @navn
     
    Tysk - B1
    torsdag 17:00
    Angelika Matzen
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Violin - for begyndere og øvede
    onsdag 18:00
    Olga Nikulina
    Hillerød, Hanebjergskole, Afd.Brødeskov
  • @navn
     
    Yoga for kvinder
    torsdag 10:00
    Helle Lykkegaard Følner
    Nivå, Klodsen, Nivåhøj
  • @navn
     
    Yoga med pilates
    onsdag 17:00
    Rita Simonsen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Yoga med pilates
    mandag 11:00
    Rita Simonsen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Yoga med pilates
    tirsdag 11:00
    Rita Simonsen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Yoga med power
    torsdag 17:30
    Rita Simonsen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Zumba
    tirsdag 09:30
    Baberly Garcia Millan
    Helsingør, Just Dance Studio
  • @navn
     
    Zumba - FRIenergi
    tirsdag 18:10
    Majken Feldballe Franck
    Humlebæk, Hejrevangen
  • @navn
     
    Zumba - FRIenergi
    torsdag 16:00
    Majken Feldballe Franck
    Humlebæk, Hejrevangen
  • @navn
     
    Zumba - kun for kvinder
    mandag 17:00
    Anne-Dorthe Olsson
    Espergærde, Beboerhuset Tibberupparken
  • @navn
     
    Zumba Gold
    torsdag 11:40
    Majken Feldballe Franck
    Helsingør, Just Dance Studio
  • @navn
     
    Zumba Gold - FRIenergi
    mandag 17:45
    Majken Feldballe Franck
    Hørsholm, Usserød Skole
 

Klik på det enkelte kursus/foredrag for mere information og tilmelding.

Tilmeld dig LOF's nyhedsbrev

Inspiration til kurser og oplevelser. Udsendes på mail ca. 1 gang om måneden.

Tak, du er nu tilmeldt LOF's nyhedsbrev. Nyhedsbrevet udsendes på mail ca. 1 gang om måneden. Du kan altid afmelde dig igen ved at sende en mail til nyhedsbrev@lofkurser.dk.

Vær med på Facebook

Klik "synes godt om" LOF på Facebook og få nyt fra kurser, foredrag og ture. Vi indbyder dig til at dele din tanker og oplevelser, komme med idéer og følge med i hvad der sker. Følg med her...