• @navn
     
    Afspænding og bevægelse
    Start: 09.01.18
    tirsdag 09:00
    Alexandhra Jørgensen
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Afspænding og bevægelse
    Start: 15.01.18
    mandag 09:20
    Gudrun Holmehøj Bach
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Afspænding og bevægelse
    Start: 15.01.18
    mandag 10:45
    Gudrun Holmehøj Bach
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Afspænding og bevægelse
    Start: 09.01.18
    tirsdag 09:00
    Kirsten Valentin
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Afspænding og bevægelse
    Start: 09.01.18
    tirsdag 10:40
    Kirsten Valentin
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Afspænding og bevægelse
    Start: 10.01.18
    onsdag 08:45
    Lise Dein
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Afspænding og bevægelse
    Start: 09.01.18
    tirsdag 10:30
    Lise Dein
    Humlebæk, Hejrevangen
  • @navn
     
    Afspænding og bevægelse
    Start: 10.01.18
    onsdag 12:15
    Lise Dein
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Akrylmaleri & mix medie - Intensivt ugekursus
    Start: 07.05.18
    mandag 10:00
    Maria Kollerup
    Helsingør, ART SPACE
  • @navn
     
    Akustisk guitar
    Start: 17.01.18
    onsdag 18:00
    Thomas Seidelin
    Kokkedal, Kokkedal Skole VEST
  • @navn
     
    Akvarel
    Start: 04.01.18
    torsdag 11:00
    Ane Grete Aagaard
    Rungsted Kyst, Fritidshuset
  • @navn
     
    Alexanderteknik - bevægelseslære
    Start: 15.01.18
    mandag 17:00
    Annette Zillo Larsen
    Helsingør, Fabriksvej 10, Motionslokale
  • @navn
     
    Alexanderteknik - bevægelseslære
    Start: 15.01.18
    mandag 19:00
    Annette Zillo Larsen
    Helsingør, Fabriksvej 10, Motionslokale
  • @navn
     
    Alexanderteknik - bevægelseslære
    Start: 16.01.18
    tirsdag 14:00
    Annette Zillo Larsen
    Helsingør, Fabriksvej 10, Motionslokale
  • @navn
     
    Apple- computer, iPhone og iPad - få dit Appleudstyr til at spille sammen
    Start: 05.04.18
    torsdag 09:00
    Jesper Haaber Gylling
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Arabisk - A1
    Start: 22.01.18
    mandag 17:00
    Souhail Ben Khadra
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Babykravl, sang og sjov - for babyer 3 – 12 måneder
    Start: 25.01.18
    torsdag 14:30
    Lene Sylvest Ammitzbøll
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Babykravl, sang og sjov - for babyer 3 – 12 måneder
    Start: 26.01.18
    fredag 14:30
    Lene Sylvest Ammitzbøll
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Babykravl, sang og sjov - for babyer 3 – 12 måneder
    Start: 26.01.18
    fredag 11:45
    Lene Sylvest Ammitzbøll
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Ballroom Fitness - FRIenergi
    Start: 10.01.18
    onsdag 17:50
    Maria Ørtoft
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Ballroom Fitness for let øvede
    Start: 12.01.18
    fredag 09:00
    Maria Ørtoft
    Fredensborg, Nørredamsvej 22
  • @navn
     
    Ballroom Fitness for øvede
    Start: 12.01.18
    fredag 10:25
    Maria Ørtoft
    Fredensborg, Nørredamsvej 22
  • @navn
     
    Bevæg dig i form
    Start: 16.01.18
    tirsdag 08:40
    Annette Gregersen
    Fredensborg, Kulturhus Fredensborg Gl.Bio
  • @navn
     
    Bevæg dig i form
    Start: 10.01.18
    onsdag 08:30
    Alexandhra Jørgensen
    Fredensborg, Kulturhus Fredensborg Gl.Bio
  • @navn
     
    Bevæg dig i form
    Start: 08.01.18
    mandag 09:00
    Rita Flensted
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Bevæg dig i form
    Start: 10.01.18
    onsdag 11:00
    Rita Flensted
    Helsingør, Helsingør-Hallen
  • @navn
     
    Bevæg dig i form
    Start: 11.01.18
    torsdag 10:10
    Rita Flensted
    Helsingør, Just Dance Studio
  • @navn
     
    Bevæg dig i form
    Start: 10.01.18
    onsdag 09:30
    Ditte Bentzen
    Snekkersten, Snekkersten Idrætscenter
  • @navn
     
    Bevæg dig i form - FRIenergi
    Start: 10.01.18
    onsdag 16:35
    Alexandhra Jørgensen
    Hørsholm, Usserød Skole
  • @navn
     
    Bevæg dig i form - FRIenergi
    Start: 10.01.18
    onsdag 17:45
    Anna Bialunski
    Humlebæk, Humlebæk Skole IND (Gl.Strandvej)
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    Start: 09.01.18
    tirsdag 11:00
    Bolette Reib Anthony
    Fredensborg, Veksebo
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    Start: 09.01.18
    tirsdag 11:45
    Bolette Reib Anthony
    Fredensborg, Veksebo
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    Start: 09.01.18
    tirsdag 12:30
    Bolette Reib Anthony
    Fredensborg, Veksebo
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    Start: 04.01.18
    torsdag 16:00
    Dea Fog
    Fredensborg, Veksebo
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    Start: 04.01.18
    torsdag 16:45
    Dea Fog
    Fredensborg, Veksebo
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    Start: 12.01.18
    fredag 11:00
    Bolette Reib Anthony
    Fredensborg, Veksebo
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    Start: 12.01.18
    fredag 11:45
    Bolette Reib Anthony
    Fredensborg, Veksebo
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    Start: 11.01.18
    torsdag 10:30
    Nina Poschmann
    Fredensborg, Veksebo
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    Start: 11.01.18
    torsdag 10:00
    Mette Christensen
    Frederiksværk, Frederiksværk Svømmehal
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    Start: 11.01.18
    torsdag 10:45
    Mette Christensen
    Frederiksværk, Frederiksværk Svømmehal
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    Start: 15.01.18
    mandag 10:15
    Kirsten Valentin
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    Start: 15.01.18
    mandag 11:00
    Kirsten Valentin
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    Start: 15.01.18
    mandag 11:45
    Kirsten Valentin
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    Start: 15.01.18
    mandag 12:30
    Kirsten Valentin
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    Start: 15.01.18
    mandag 13:15
    Kirsten Valentin
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    Start: 17.01.18
    onsdag 10:00
    Kirsten Valentin
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    Start: 17.01.18
    onsdag 10:45
    Kirsten Valentin
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    Start: 17.01.18
    onsdag 11:55
    Dea Fog
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    Start: 17.01.18
    onsdag 12:40
    Dea Fog
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    Start: 10.01.18
    onsdag 18:00
    Bolette Reib Anthony
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    Start: 18.01.18
    torsdag 18:00
    Dea Fog
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    Start: 25.01.18
    torsdag 18:45
    Dea Fog
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Billedhåndtering
    Start: 16.01.18
    tirsdag 09:00
    Flemming Hedegaard Rasmussen
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Billedhåndtering
    Start: 07.02.18
    onsdag 09:00
    Flemming Hedegaard Rasmussen
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Blid yoga
    Start: 10.01.18
    onsdag 10:30
    Lise Dein
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Blid yoga
    Start: 12.01.18
    fredag 10:00
    Lotte Voetmann
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Blid yoga for dig i overgangsalderen
    Start: 24.01.18
    onsdag 16:30
    Ida Stüczen
    Helsingør, Bevidsthed i Bevægelse, Stengade
  • @navn
     
    Blid yoga med pilates
    Start: 11.01.18
    torsdag 09:00
    Rita Simonsen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Bliv mere fortrolig med din computer og internettet
    Start: 11.01.18
    torsdag 13:30
    Birthe Nygaard
    Humlebæk, Humlebæk Bibliotek
  • @navn
     
    Blogging og sociale medier
    Start: 05.03.18
    mandag 19:10
    Amanda Bøge Bohn
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Body Power - FRIenergi
    Start: 17.01.18
    onsdag 17:50
    Majken Feldballe Franck
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Bullet Journal Workshop
    Start: 21.01.18
    søndag 10:00
    LOF Underviser
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Bullet Journal Workshop
    Start: 07.01.18
    søndag 10:00
    LOF Underviser
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Børneyoga 0 - 2. klasse
    Start: 22.01.18
    mandag 14:10
    Nicola Lawerentz
    Snekkersten, Snekkersten Skole
  • @navn
     
    Børneyoga 0 - 4. klasse
    Start: 10.01.18
    onsdag 14:55
    Nicola Lawerentz
    Snekkersten, Borupgårdskolen
  • @navn
     
    Børneyoga 3 - 6. klasse
    Start: 22.01.18
    mandag 15:00
    Nicola Lawerentz
    Snekkersten, Snekkersten Skole
  • @navn
     
    Dahnhak Yoga
    Start: 11.01.18
    torsdag 09:30
    Rikke Christine Olsen
    Snekkersten, Snekkersten Idrætscenter
  • @navn
     
    Dynamisk yoga
    Start: 16.01.18
    tirsdag 17:45
    Nicola Lawerentz
    Hørsholm, Living Academy
  • @navn
     
    Efterfødselspilates
    Start: 05.03.18
    mandag 12:15
    Rikke Smidt-Petersen
    Hørsholm, Living Academy
  •  
     
    Efterfødselspilates
    Start: 08.01.18
    mandag 12:15
    Rikke Smidt-Petersen
    Hørsholm, Living Academy
  • @navn
     
    Efterfødselsyoga
    Start: 16.01.18
    tirsdag 10:45
    Nicola Lawerentz
    Fredensborg, Fredensborg Bibliotek
  • @navn
     
    Efterfødselsyoga
    Start: 10.01.18
    onsdag 11:45
    Nicola Lawerentz
    Humlebæk, Humlebæk Idrætscenter
  • @navn
     
    En tur til Emilia Romagna- på dansk
    Start: 02.02.18
    fredag 17:00
    Silvia Gilli
    Helsingør, Kulturværftet
  • @navn
     
    En tur til Emilia Romagna- på italiensk
    Start: 02.02.18
    fredag 15:00
    Silvia Gilli
    Helsingør, Kulturværftet
  • @navn
     
    En tur til Sicilien - på dansk
    Start: 26.01.18
    fredag 17:00
    Silvia Gilli
    Helsingør, Kulturværftet
  • @navn
     
    En tur til Sicilien- på italiensk
    Start: 26.01.18
    fredag 15:00
    Silvia Gilli
    Helsingør, Kulturværftet
  • @navn
     
    Engelsk - A1
    Start: 10.01.18
    onsdag 09:00
    Gilberto Ludvigsen
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Engelsk - A1
    Start: 22.01.18
    mandag 14:00
    Foteini Tsivaki
    Rungsted Kyst, Fritidshuset
  • @navn
     
    Engelsk - A1
    Start: 16.01.18
    tirsdag 16:00
    Foteini Tsivaki
    Fredensborg, Fredensborg Bibliotek
  • @navn
     
    Engelsk - A2
    Start: 31.01.18
    onsdag 16:00
    Foteini Tsivaki
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Engelsk - A2
    Start: 31.01.18
    onsdag 18:00
    Foteini Tsivaki
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Engelsk - A2
    Start: 15.01.18
    mandag 17:00
    Judy Ann Christensen
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Engelsk - A2
    Start: 16.01.18
    tirsdag 09:00
    Gilberto Ludvigsen
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Engelsk - B1
    Start: 15.01.18
    mandag 15:00
    Judy Ann Christensen
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Engelsk - B1
    Start: 15.01.18
    mandag 19:00
    Judy Ann Christensen
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Et foredrag om l’île de Ré - på fransk
    Start: 16.04.18
    mandag 19:30
    Isabelle Butler
    Helsingør, Kulturværftet
  • @navn
     
    FamilieGROOVE
    Start: 26.01.18
    fredag 17:30
    Daniela Keill
    Hørsholm, Living Academy
  • @navn
     
    Familieyoga 3-11 år
    Start: 18.03.18
    søndag 12:30
    Nicola Lawerentz
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Familieyoga 3-11 år
    Start: 14.01.18
    søndag 12:30
    Nicola Lawerentz
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Familieyoga 3-6 år
    Start: 11.01.18
    torsdag 16:20
    Nicola Lawerentz
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Feminin Fitness - FRIenergi
    Start: 15.01.18
    mandag 16:30
    Majken Feldballe Franck
    Hørsholm, Usserød Skole
  •  
     
    Find fodfæste med Livets perler
    Start: 07.04.18
    lørdag 10:00
    Lene Skovmark
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Form og leg med ler - for børn 6-12 år sammen med en voksen
    Start: 03.03.18
    lørdag 10:00
    Ida Bjørn
    Helsingør, Ida Bjørn Keramik, Horserødvej 6
  • @navn
     
    Fra ide til billede - Akrylmaleri - Modul 1
    Start: 08.01.18
    mandag 10:00
    Maria Kollerup
    Helsingør, ART SPACE
  • @navn
     
    Fra ide til billede - Akrylmaleri - Modul 1
    Start: 09.01.18
    tirsdag 10:00
    Maria Kollerup
    Helsingør, ART SPACE
  • @navn
     
    Fra ide til billede - Akrylmaleri - Modul 1
    Start: 10.01.18
    onsdag 10:00
    Maria Kollerup
    Helsingør, ART SPACE
  • @navn
     
    Fra ide til billede - Akrylmaleri - Modul 1
    Start: 11.01.18
    torsdag 10:00
    Maria Kollerup
    Helsingør, ART SPACE
  • @navn
     
    Fra ide til billede - Akrylmaleri - Modul 2
    Start: 26.02.18
    mandag 10:00
    Maria Kollerup
    Helsingør, ART SPACE
  • @navn
     
    Fra ide til billede - Akrylmaleri - Modul 2
    Start: 27.02.18
    tirsdag 10:00
    Maria Kollerup
    Helsingør, ART SPACE
  • @navn
     
    Fra ide til billede - Akrylmaleri - Modul 2
    Start: 28.02.18
    onsdag 10:00
    Maria Kollerup
    Helsingør, ART SPACE
  • @navn
     
    Fra ide til billede - Akrylmaleri - Modul 2
    Start: 01.03.18
    torsdag 10:00
    Maria Kollerup
    Helsingør, ART SPACE
  • @navn
     
    Fransk - A1
    Start: 24.01.18
    onsdag 17:30
    Monica Ferring Lund
    Frederiksværk, Frederiksværk Skole, Enghave
  • @navn
     
    Fransk - A1
    Start: 16.01.18
    tirsdag 09:30
    Monica Ferring Lund
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Fransk - A1
    Start: 15.01.18
    mandag 17:00
    Charlotte Bendix Christiansen
    Humlebæk, Humlebæk Bibliotek
  • @navn
     
    Fransk - A2
    Start: 11.01.18
    torsdag 09:30
    Charlotte Bendix Christiansen
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Fransk - A2
    Start: 10.01.18
    onsdag 15:00
    Charlotte Bendix Christiansen
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Fransk - A2
    Start: 15.01.18
    mandag 15:00
    Charlotte Bendix Christiansen
    Humlebæk, Humlebæk Bibliotek
  • @navn
     
    Fransk - B1
    Start: 15.01.18
    mandag 13:00
    Charlotte Bendix Christiansen
    Humlebæk, Humlebæk Bibliotek
  • @navn
     
    Fransk - B1
    Start: 15.01.18
    mandag 17:00
    Monica Ferring Lund
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Fransk - B1
    Start: 10.01.18
    onsdag 17:00
    Charlotte Bendix Christiansen
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Fransk - B1
    Start: 10.01.18
    onsdag 17:00
    Hubertine van den Berghe Jensen
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Fransk - B1
    Start: 11.01.18
    torsdag 17:15
    Hubertine van den Berghe Jensen
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Fransk - B2
    Start: 16.01.18
    tirsdag 14:00
    Hubertine van den Berghe Jensen
    Humlebæk, Humlebæk Bibliotek
  • @navn
     
    Fransk - B2
    Start: 11.01.18
    torsdag 09:30
    Hubertine van den Berghe Jensen
    Rungsted Kyst, Fritidshuset
  • @navn
     
    Fransk - B2
    Start: 10.01.18
    onsdag 19:00
    Charlotte Bendix Christiansen
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Fransk - B2 - konversation
    Start: 11.01.18
    torsdag 11:30
    Hubertine van den Berghe Jensen
    Rungsted Kyst, Fritidshuset
  • @navn
     
    Fransk grammatik
    Start: 20.02.18
    tirsdag 17:00
    Hubertine van den Berghe Jensen
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Fransk grammatik - trin 1
    Start: 22.02.18
    torsdag 12:00
    Charlotte Bendix Christiansen
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Fransk grammatik - trin 2
    Start: 22.03.18
    torsdag 12:00
    Charlotte Bendix Christiansen
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Fransk turist A2
    Start: 20.03.18
    tirsdag 17:00
    Hubertine van den Berghe Jensen
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  •  
     
    Fysio-pilates
    Start: 11.01.18
    torsdag 13:00
    Rita Flensted
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  •  
     
    Fysio-pilates
    Start: 09.01.18
    tirsdag 10:20
    Rita Flensted
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Fædretræning med baby
    Start: 12.01.18
    fredag 13:00
    Christina Hjulmann Schneekloth
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Fædretræning med baby
    Start: 18.01.18
    torsdag 11:00
    Birgitte Ersted
    Hørsholm, Living Academy
  • @navn
     
    Glad og i form
    Start: 09.01.18
    tirsdag 08:30
    Lise Dein
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Glad og i form
    Start: 11.01.18
    torsdag 09:30
    Lise Dein
    Ålsgårde, Nordkysthallen
  • @navn
     
    Gotisk skrift for slægtsforskere
    Start: 11.01.18
    torsdag 10:00
    Merete Carstens
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Gotved
    Start: 23.01.18
    tirsdag 12:00
    Lars Møhr Persson
    Hørsholm, Living Academy
  • @navn
     
    Gotved
    Start: 10.01.18
    onsdag 09:15
    Kirsten Arpe-Hansen
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Gotved
    Start: 10.01.18
    onsdag 11:00
    Kirsten Arpe-Hansen
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Gotved kun for mænd
    Start: 23.01.18
    tirsdag 13:45
    Lars Møhr Persson
    Hørsholm, Living Academy
  • @navn
     
    GROOVE dans for teens
    Start: 26.01.18
    fredag 16:35
    Daniela Keill
    Hørsholm, Living Academy
  • @navn
     
    Græsk - A1
    Start: 23.01.18
    tirsdag 19:00
    Foteini Tsivaki
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Græsk - A2
    Start: 05.02.18
    mandag 16:00
    Foteini Tsivaki
    Rungsted Kyst, Fritidshuset
  • @navn
     
    Guitar - for begyndere og øvede
    Start: 10.01.18
    onsdag 16:00
    Bo Langhoff
    Helsingør, Skolen ved Gurrevej
  • @navn
     
    Guitar - for begyndere og øvede
    Start: 13.01.18
    lørdag 09:00
    Ole Breidahl
    Hillerød, Møllestræde 13 C
  • @navn
     
    Har du lyst til at danse Les Lanciers?
    Start: 28.01.18
    søndag 15:00
    Ritta Bundgaard
    Humlebæk, Hejrevangen
  • @navn
     
    Harmonika, akkordeon - for begyndere og øvede
    Start: 15.03.18
    torsdag 10:00
    Anka Zlateva
    Kokkedal, Fredensborg Musikskole
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 30.01.18
    tirsdag 11:00
    Metta Myrna
    Hundested, Yogalokale
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 11.01.18
    torsdag 11:20
    Pia Lundkvist
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 12.01.18
    fredag 08:15
    Lotte Voetmann
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 15.01.18
    mandag 11:30
    Leo Mosgaard
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 15.01.18
    mandag 09:45
    Leo Mosgaard
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 16.01.18
    tirsdag 17:40
    Grete Mærsk
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 10.01.18
    onsdag 18:15
    Leo Mosgaard
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 11.01.18
    torsdag 16:25
    Grete Mærsk
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 16.01.18
    tirsdag 16:05
    Grete Mærsk
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 16.01.18
    tirsdag 09:10
    Lotte Voetmann
    Humlebæk, Strandlyst - Sletten havn
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 16.01.18
    tirsdag 11:00
    Lotte Voetmann
    Humlebæk, Strandlyst - Sletten havn
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 16.01.18
    tirsdag 12:50
    Lotte Voetmann
    Humlebæk, Strandlyst - Sletten havn
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 10.01.18
    onsdag 15:30
    Lotte Voetmann
    Humlebæk, Humlebæk Sognegård
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 10.01.18
    onsdag 17:15
    Lotte Voetmann
    Humlebæk, Humlebæk Sognegård
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 10.01.18
    onsdag 19:00
    Lotte Voetmann
    Humlebæk, Humlebæk Sognegård
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 16.01.18
    tirsdag 19:00
    Trine Fjord
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 12.01.18
    fredag 15:00
    Helle Lykkegaard Følner
    Hørsholm, Living Academy
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 15.01.18
    mandag 09:30
    Grete Mærsk
    Humlebæk, Strandlyst - Sletten havn
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 22.01.18
    mandag 19:00
    Puspa Laursen
    Fredensborg, Fredensborg Bibliotek
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 16.01.18
    tirsdag 09:00
    Nicola Lawerentz
    Fredensborg, Fredensborg Bibliotek
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 16.01.18
    tirsdag 10:00
    Leo Mosgaard
    Fredensborg, Fredensborg Bibliotek
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 24.01.18
    onsdag 17:00
    Puspa Laursen
    Fredensborg, Fredensborg Bibliotek
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 08.01.18
    mandag 09:00
    Rita Simonsen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 08.01.18
    mandag 17:00
    Rita Simonsen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 09.01.18
    tirsdag 09:00
    Rita Simonsen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 09.01.18
    tirsdag 17:30
    Anita Boa
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 11.01.18
    torsdag 11:00
    Rita Simonsen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Hatha Yoga - FRIenergi
    Start: 09.01.18
    tirsdag 17:30
    Heidi Skagen
    Humlebæk, Humlebæk Sognegård
  • @navn
     
    Hatha Yoga - FRIenergi
    Start: 08.01.18
    mandag 19:00
    Rita Simonsen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Hatha Yoga - FRIenergi
    Start: 23.01.18
    tirsdag 18:00
    Puspa Laursen
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Hatha Yoga - FRIenergi
    Start: 10.01.18
    onsdag 19:00
    Rita Simonsen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Hatha Yoga - FRIenergi
    Start: 10.01.18
    onsdag 19:00
    Nicola Lawerentz
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Hatha Yoga - FRIenergi
    Start: 11.01.18
    torsdag 18:00
    Grete Mærsk
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Heartfulness - meditation
    Start: 14.04.18
    lørdag 10:00
    Lene Skovmark
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Helsingørkoret
    Start: 15.01.18
    mandag 19:30
    Pernille van Amerongen
    Helsingør, Skolen ved Gurrevej
  • @navn
     
    Hjertehold
    Start: 12.01.18
    fredag 11:00
    Lise Dein
    Helsingør, Axeltorv Fysioterapi
  • @navn
     
    Hjertehold
    Start: 09.01.18
    tirsdag 13:00
    Lise Dein
    Helsingør, Axeltorv Fysioterapi
  • @navn
     
    Internettet veteranhold
    Start: 10.01.18
    onsdag 09:00
    Lotte Lindgren
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    IPhone og iPad - trin 1
    Start: 06.03.18
    tirsdag 12:00
    Flemming Hedegaard Rasmussen
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    IPhone og iPad - trin 1
    Start: 25.04.18
    onsdag 09:00
    Flemming Hedegaard Rasmussen
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    IPhone og iPad - trin 1 + 2
    Start: 16.01.18
    tirsdag 16:30
    Birthe Nygaard
    Humlebæk, Humlebæk Bibliotek
  • @navn
     
    IPhone og iPad - trin 2
    Start: 16.05.18
    onsdag 09:00
    Flemming Hedegaard Rasmussen
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    IPhone og iPad - trin 2
    Start: 03.04.18
    tirsdag 12:00
    Flemming Hedegaard Rasmussen
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Italiensk - A1
    Start: 16.01.18
    tirsdag 09:00
    Rossana Marisa Soro
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Italiensk - A1
    Start: 23.01.18
    tirsdag 17:00
    Camilla Ortmann
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Italiensk - A1
    Start: 25.01.18
    torsdag 17:00
    Henrik Bjørslev Andersen
    Frederiksværk, Arresø Skole - Magleblik
  • @navn
     
    Italiensk - A2
    Start: 22.01.18
    mandag 14:30
    Silvia Gilli
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Italiensk - A2
    Start: 23.01.18
    tirsdag 19:00
    Camilla Ortmann
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Italiensk - A2
    Start: 25.01.18
    torsdag 19:30
    Silvia Gilli
    Hørsholm, Kulturhus Trommen
  • @navn
     
    Italiensk - A2
    Start: 22.01.18
    mandag 18:00
    Silvia Gilli
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Italiensk - A2
    Start: 17.01.18
    onsdag 17:00
    Henrik Bjørslev Andersen
    Frederiksværk, Arresø Skole - Magleblik
  • @navn
     
    Italiensk - B1
    Start: 16.01.18
    tirsdag 10:50
    Rossana Marisa Soro
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Italiensk - B1
    Start: 11.01.18
    torsdag 12:40
    Rossana Marisa Soro
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Italiensk - B1
    Start: 11.01.18
    torsdag 15:20
    Rossana Marisa Soro
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Italiensk - B1
    Start: 24.01.18
    onsdag 19:30
    Silvia Gilli
    Nivå, Nivå Skole SYD
  • @navn
     
    Italiensk - B1
    Start: 22.01.18
    mandag 16:15
    Silvia Gilli
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Italiensk - B1
    Start: 25.01.18
    torsdag 17:45
    Silvia Gilli
    Hørsholm, Kulturhus Trommen
  • @navn
     
    Italiensk - B1
    Start: 11.01.18
    torsdag 10:50
    Rossana Marisa Soro
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Italiensk - B1
    Start: 20.01.18
    lørdag 11:45
    Silvia Gilli
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Italiensk - B2
    Start: 25.01.18
    torsdag 10:00
    Silvia Gilli
    Hørsholm, Kulturhus Trommen
  • @navn
     
    Italiensk - B2
    Start: 11.01.18
    torsdag 09:00
    Rossana Marisa Soro
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Italiensk - B2
    Start: 11.01.18
    torsdag 17:20
    Rossana Marisa Soro
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Italiensk - B2
    Start: 24.01.18
    onsdag 16:00
    Silvia Gilli
    Nivå, Nivå Skole SYD
  • @navn
     
    Italiensk - B2
    Start: 24.01.18
    onsdag 11:30
    Silvia Gilli
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Italiensk - B2
    Start: 24.01.18
    onsdag 09:30
    Silvia Gilli
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Italiensk - B2
    Start: 20.01.18
    lørdag 09:00
    Silvia Gilli
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Italiensk - B2
    Start: 24.01.18
    onsdag 17:45
    Silvia Gilli
    Nivå, Nivå Skole SYD
  • @navn
     
    Italiensk - C1/C2 - konversation
    Start: 18.01.18
    torsdag 16:00
    Silvia Gilli
    Hørsholm, Kulturhus Trommen
  • @navn
     
    Italiensk grammatik - øvede
    Start: 30.01.18
    tirsdag 12:50
    Rossana Marisa Soro
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    It-begynder/digital borger
    Start: 19.04.18
    torsdag 13:30
    Birthe Nygaard
    Humlebæk, Humlebæk Bibliotek
  • @navn
     
    Keramik
    Start: 09.01.18
    tirsdag 19:00
    Ida Bjørn
    Helsingør, Ida Bjørn Keramik, Horserødvej 6
  • @navn
     
    Keramik
    Start: 09.01.18
    tirsdag 13:00
    Ida Bjørn
    Helsingør, Ida Bjørn Keramik, Horserødvej 6
  • @navn
     
    Keramik
    Start: 10.01.18
    onsdag 19:00
    Ida Bjørn
    Helsingør, Ida Bjørn Keramik, Horserødvej 6
  • @navn
     
    Keramik
    Start: 11.01.18
    torsdag 19:00
    Ida Bjørn
    Helsingør, Ida Bjørn Keramik, Horserødvej 6
  • @navn
     
    Keramik
    Start: 09.01.18
    tirsdag 19:00
    Trine Seiffert
    Fredensborg, Marguritten Keramik
  • @navn
     
    Keramik - Drej leret
    Start: 27.01.18
    lørdag 10:00
    Ida Bjørn
    Helsingør, Ida Bjørn Keramik, Horserødvej 6
  • @navn
     
    Keramik - Drej leret
    Start: 24.02.18
    lørdag 10:00
    Ida Bjørn
    Helsingør, Ida Bjørn Keramik, Horserødvej 6
  • @navn
     
    Keramik - Forårshold 5 onsdage
    Start: 04.04.18
    onsdag 19:00
    Ida Bjørn
    Helsingør, Ida Bjørn Keramik, Horserødvej 6
  • @navn
     
    Keramik - Forårshold 5 tirsdage
    Start: 03.04.18
    tirsdag 19:00
    Ida Bjørn
    Helsingør, Ida Bjørn Keramik, Horserødvej 6
  • @navn
     
    Keramik - Forårshold 5 tirsdage
    Start: 03.04.18
    tirsdag 13:00
    Ida Bjørn
    Helsingør, Ida Bjørn Keramik, Horserødvej 6
  • @navn
     
    Keramik - Forårshold 5 torsdage
    Start: 05.04.18
    torsdag 19:00
    Ida Bjørn
    Helsingør, Ida Bjørn Keramik, Horserødvej 6
  • @navn
     
    Keramik - RAKU ler og brænding
    Start: 07.04.18
    lørdag 10:00
    Ida Bjørn
    Helsingør, Ida Bjørn Keramik, Horserødvej 6
  • @navn
     
    Keramik- Forårshold 5 tirsdage
    Start: 03.04.18
    tirsdag 19:00
    Trine Seiffert
    Fredensborg, Marguritten Keramik
  • @navn
     
    Klassisk akvarel. Glas, blomster og landskaber - weekend
    Start: 03.03.18
    lørdag 10:00
    Ane Grete Aagaard
    Humlebæk, Strandlyst - Sletten havn
  • @navn
     
    Klaver - for begyndere og øvede
    Start: 26.02.18
    mandag 17:00
    Jan Estrup
    Espergærde, Tibberupskolen
  • @navn
     
    Klaver - for begyndere og øvede
    Start: 22.02.18
    torsdag 14:00
    Jan Estrup
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Klaver - for begyndere og øvede
    Start: 05.03.18
    mandag 14:00
    Vivian Brøndum Rønne
    Humlebæk, Vivian Brøndum Rønne
  • @navn
     
    Klaver - for begyndere og øvede
    Start: 13.03.18
    tirsdag 14:00
    Baberly Garcia Millan
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Klaver - for begyndere og øvede
    Start: 13.03.18
    tirsdag 18:50
    Baberly Garcia Millan
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Klaver - for begyndere og øvede
    Start: 12.03.18
    mandag 11:00
    Christina Wagner Smitt
    Nivå, Nøddehøj 225, Christina Wagner Smitt
  • @navn
     
    Klaver - for begyndere og øvede
    Start: 15.03.18
    torsdag 10:00
    Anka Zlateva
    Kokkedal, Fredensborg Musikskole
  • @navn
     
    Klaver - for begyndere og øvede
    Start: 13.01.18
    lørdag 09:00
    Ole Breidahl
    Hillerød, Møllestræde 13 C
  • @navn
     
    Klaver - for begyndere og øvede
    Start: 26.02.18
    mandag 17:00
    Jan Estrup
    Espergærde, Tibberupskolen
  • @navn
     
    Knipling
    Start: 10.01.18
    onsdag 19:00
    Mona Jensen
    Allerød, Engholmskolen
  • @navn
     
    Knipling
    Start: 08.01.18
    mandag 13:00
    Mona Jensen
    Allerød, Lillerødhallerne
  • @navn
     
    Knipling - kunsten at kniple. For begyndere og øvede
    Start: 16.01.18
    tirsdag 13:30
    Benthe Larsen
    Hørsholm, Kulturhus Trommen
  • @navn
     
    Knæ- og ryghold
    Start: 10.01.18
    onsdag 11:00
    Alexandhra Jørgensen
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Knæ- og ryghold
    Start: 11.01.18
    torsdag 08:10
    Alexandhra Jørgensen
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Knæ- og ryghold
    Start: 11.01.18
    torsdag 09:45
    Alexandhra Jørgensen
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  •  
     
    Knæ, hofte og ben
    Start: 08.01.18
    mandag 10:30
    Lise Dein
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Kropsbevidsthed og yoga
    Start: 12.01.18
    fredag 09:00
    LOF Underviser
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Linedance - søndagsdans
    Start: 07.01.18
    søndag 09:30
    Michael Adler Olsson
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Linedance trin 2
    Start: 10.01.18
    onsdag 15:00
    Vivienne Jensen
    Humlebæk, Hejrevangen
  • @navn
     
    Maleriet og dets udtryksmåder - Modul 1
    Start: 12.01.18
    fredag 10:00
    Maria Kollerup
    Helsingør, ART SPACE
  • @navn
     
    Maleriet og dets udtryksmåder - Modul 2
    Start: 02.03.18
    fredag 10:00
    Maria Kollerup
    Helsingør, ART SPACE
  • @navn
     
    Massage lynkursus
    Start: 03.02.18
    lørdag 10:00
    Lars Møhr Persson
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  •  
     
    Mave og ryg
    Start: 12.01.18
    fredag 09:50
    Maria Ørtoft
    Fredensborg, Nørredamsvej 22
  • @navn
     
    Meditation for let øvede og øvede
    Start: 10.01.18
    onsdag 19:00
    Jette Toft Madsen
    Rungsted Kyst, Fritidshuset
  • @navn
     
    Meditativ Yin-yoga
    Start: 16.01.18
    tirsdag 19:30
    Nicola Lawerentz
    Hørsholm, Living Academy
  • @navn
     
    Mediyoga
    Start: 15.01.18
    mandag 09:00
    Birgitte Aaselund
    Helsingør, Just Dance Studio
  • @navn
     
    Mediyoga
    Start: 24.01.18
    onsdag 10:45
    Birgitte Aaselund
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Mediyoga workshop 3 timer
    Start: 14.01.18
    søndag 11:00
    Birgitte Aaselund
    Helsingør, Bevidsthed i Bevægelse, Stengade
  • @navn
     
    Mediyoga øvede
    Start: 15.01.18
    mandag 10:45
    Birgitte Aaselund
    Helsingør, Just Dance Studio
  • @navn
     
    Mediyoga øvede
    Start: 10.01.18
    onsdag 09:00
    Birgitte Aaselund
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Moderne akvarelteknikker - weekend
    Start: 17.03.18
    lørdag 10:00
    Ane Grete Aagaard
    Humlebæk, Strandlyst - Sletten havn
  • @navn
     
    Motion - kun for mænd
    Start: 11.01.18
    torsdag 19:00
    Freddi Rosse
    Hørsholm, Usserød Skole
  • @navn
     
    Motion i vand
    Start: 10.01.18
    onsdag 09:15
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    Start: 10.01.18
    onsdag 10:00
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    Start: 10.01.18
    onsdag 10:45
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    Start: 07.03.18
    onsdag 08:30
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    Start: 07.03.18
    onsdag 09:15
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    Start: 07.03.18
    onsdag 10:00
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    Start: 07.03.18
    onsdag 10:45
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    Start: 11.01.18
    torsdag 08:30
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    Start: 11.01.18
    torsdag 09:15
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    Start: 11.01.18
    torsdag 10:00
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    Start: 11.01.18
    torsdag 10:45
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    Start: 08.03.18
    torsdag 08:30
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    Start: 08.03.18
    torsdag 09:15
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    Start: 08.03.18
    torsdag 10:00
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    Start: 08.03.18
    torsdag 10:45
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    Start: 10.01.18
    onsdag 08:30
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Osteoporose
    Start: 11.01.18
    torsdag 11:45
    Lise Dein
    Allerød, FH Kantinen, Allerød Karateklub v/Biblioteket
  • @navn
     
    Osteoporose
    Start: 09.01.18
    tirsdag 11:00
    Alexandhra Jørgensen
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Osteoporose
    Start: 16.01.18
    tirsdag 12:45
    Alexandhra Jørgensen
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Osteoporose
    Start: 09.01.18
    tirsdag 16:15
    Lise Dein
    Fredensborg, Fredensborg Skole Vilhelmsro
  • @navn
     
    Osteoporose
    Start: 10.01.18
    onsdag 13:30
    Alexandhra Jørgensen
    Rungsted Kyst, Fritidshuset
  • @navn
     
    Osteoporose
    Start: 11.01.18
    torsdag 12:15
    Alexandhra Jørgensen
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Photoshop trin 1
    Start: 15.01.18
    mandag 18:35
    Alex Agersten
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Photoshop trin 2
    Start: 05.02.18
    mandag 18:35
    Alex Agersten
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    Start: 08.01.18
    mandag 10:20
    Rita Flensted
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    Start: 08.01.18
    mandag 12:00
    Rita Flensted
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    Start: 08.01.18
    mandag 19:00
    Rita Flensted
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    Start: 09.01.18
    tirsdag 10:45
    Baberly Garcia Millan
    Helsingør, Just Dance Studio
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    Start: 11.01.18
    torsdag 09:00
    Rita Flensted
    Helsingør, Just Dance Studio
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    Start: 18.01.18
    torsdag 18:00
    Katharina Fonnesbech
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    Start: 18.01.18
    torsdag 19:15
    Katharina Fonnesbech
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    Start: 13.01.18
    lørdag 10:30
    Rita Flensted
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    Start: 12.01.18
    fredag 08:30
    Rita Flensted
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    Start: 12.01.18
    fredag 10:00
    Rita Flensted
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    Start: 12.01.18
    fredag 17:15
    Katharina Fonnesbech
    Rungsted Kyst, Fritidshuset
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    Start: 10.01.18
    onsdag 16:30
    Maria Ørtoft
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Pilates og afspænding - FRIenergi
    Start: 08.01.18
    mandag 17:45
    Rita Flensted
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Portrætmaleri I - Intensivt ugekursus
    Start: 23.04.18
    mandag 10:00
    Maria Kollerup
    Helsingør, ART SPACE
  • @navn
     
    Portrætmaleri II - Intensivt ugekursus
    Start: 30.04.18
    mandag 10:00
    Maria Kollerup
    Helsingør, ART SPACE
  • @navn
     
    Portugisisk - A1
    Start: 10.01.18
    onsdag 17:30
    Regina Scampini Tanderup
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Portugisisk - B1
    Start: 11.01.18
    torsdag 17:00
    Regina Scampini Tanderup
    Humlebæk, Humlebæk Bibliotek
  •  
     
    Power Yoga
    Start: 15.01.18
    mandag 10:00
    Pia Lundkvist
    Snekkersten, Yogaroom, v/Pia Lundkvist
  • @navn
     
    Programmering for børn
    Start: 28.02.18
    onsdag 17:00
    Sophie Hovdekorp
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Programmering for børn
    Start: 04.04.18
    onsdag 17:00
    Sophie Hovdekorp
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Puls og styrke - FRIenergi
    Start: 13.01.18
    lørdag 08:30
    Anna Bialunski
    Humlebæk, Humlebæk Idrætscenter
  • @navn
     
    Puls og styrke - FRIenergi
    Start: 20.01.18
    lørdag 09:00
    Bente Nybo
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Puls og styrke - FRIenergi
    Start: 10.01.18
    onsdag 17:15
    Trine Katharina Jørgensen
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Qi Gong trin 1
    Start: 10.01.18
    onsdag 10:00
    Dorthe Jeanette Kisbye
    Helsingør, Just Dance Studio
  • @navn
     
    Qi Gong trin 1
    Start: 15.01.18
    mandag 17:15
    Dorthe Jeanette Kisbye
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Qigong - introduktion
    Start: 14.01.18
    søndag 09:00
    Camilla Lindebjerg
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Qigong trin 1
    Start: 15.01.18
    mandag 17:15
    Camilla Lindebjerg
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Qigong trin 1
    Start: 07.01.18
    søndag 10:00
    Camilla Lindebjerg
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Qigong trin 1
    Start: 13.01.18
    lørdag 09:00
    Camilla Lindebjerg
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Qigong trin 1
    Start: 16.01.18
    tirsdag 17:00
    Camilla Lindebjerg
    Humlebæk, Humlebæk Skole UD (Baunebjergvej)
  • @navn
     
    Qigong trin 1
    Start: 10.01.18
    onsdag 10:00
    Camilla Lindebjerg
    Helsingør, Just Dance Studio
  •  
     
    Restorativ yoga workshop
    Start: 19.01.18
    fredag 16:45
    Nicola Lawerentz
    Hørsholm, Living Academy
  •  
     
    Restorativ yoga workshop
    Start: 14.01.18
    søndag 10:00
    Nicola Lawerentz
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  •  
     
    Restorativ yoga workshop
    Start: 28.01.18
    søndag 10:00
    Nicola Lawerentz
    Hørsholm, Living Academy
  • @navn
     
    Restorativ yoga workshop
    Start: 18.03.18
    søndag 10:00
    Nicola Lawerentz
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Restorativ yoga workshop
    Start: 04.03.18
    søndag 10:00
    Nicola Lawerentz
    Hørsholm, Living Academy
  • @navn
     
    Restorativ yoga workshop
    Start: 22.04.18
    søndag 10:00
    Nicola Lawerentz
    Hørsholm, Living Academy
  • @navn
     
    Restorativ yoga workshop
    Start: 16.03.18
    fredag 16:45
    Nicola Lawerentz
    Hørsholm, Living Academy
  • @navn
     
    Rollingehop, sang og sjov - for 2 årige børn og forældre/bedsteforældre
    Start: 26.01.18
    fredag 17:00
    Lene Sylvest Ammitzbøll
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Rollingehop, sang og sjov - for 2½-4 årige børn og forældre/bedsteforældre
    Start: 25.01.18
    torsdag 17:00
    Lene Sylvest Ammitzbøll
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Romersk Vellevned - Mamma Mias Livretter
    Start: 01.03.18
    torsdag 18:00
    Hanne Birgitte og Anders Grøndahl
    Rungsted Kyst, Rungsted Skole
  • @navn
     
    Rosenbevægelser - Work In
    Start: 10.01.18
    onsdag 16:00
    Karen Vinding
    Helsingør, Axeltorv Fysioterapi
  • @navn
     
    Sang - for begyndere og øvede
    Start: 13.01.18
    lørdag 09:00
    Ole Breidahl
    Hillerød, Møllestræde 13 C
  • @navn
     
    Sang og stemmetræning
    Start: 15.01.18
    mandag 16:00
    Thomas Seidelin
    Kokkedal, Kokkedal Skole VEST
  • @navn
     
    Seniordans med les Lanciers
    Start: 10.01.18
    onsdag 10:30
    Ritta Bundgaard
    Humlebæk, Hejrevangen
  • @navn
     
    Seniorkoret
    Start: 10.01.18
    onsdag 13:10
    Baberly Garcia Millan
    Humlebæk, Strandvejskirken
  • @navn
     
    Sikkerhed på nettet
    Start: 06.02.18
    tirsdag 09:00
    Flemming Hedegaard Rasmussen
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Slankehold
    Start: 18.01.18
    torsdag 12:00
    Birgitte Ersted
    Hørsholm, Living Academy
  • @navn
     
    Slankehold
    Start: 12.01.18
    fredag 11:15
    Christina Hjulmann Schneekloth
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Slægtsforskning
    Start: 06.03.18
    tirsdag 16:30
    Birthe Nygaard
    Humlebæk, Humlebæk Bibliotek
  • @navn
     
    Sommer yoga
    Start: 22.05.18
    tirsdag 09:30
    Nicola Lawerentz
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Sommerlørdage - Form og leg med ler - for børn 6-12 år sammen med en voksen
    Start: 26.05.18
    lørdag 10:00
    Ida Bjørn
    Helsingør, Ida Bjørn Keramik, Horserødvej 6
  • @navn
     
    Spansk - A1
    Start: 16.01.18
    tirsdag 16:00
    Susana Martos
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Spansk - A1
    Start: 10.01.18
    onsdag 10:45
    Gilberto Ludvigsen
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Spansk - A1
    Start: 12.01.18
    fredag 10:45
    Gilberto Ludvigsen
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Spansk - A1
    Start: 16.01.18
    tirsdag 17:00
    Baberly Garcia Millan
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Spansk - A1
    Start: 16.01.18
    tirsdag 15:30
    Baberly Garcia Millan
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Spansk - A1
    Start: 24.01.18
    onsdag 17:00
    Albena Radeva
    Frederiksværk, Frederiksværk Skole, Enghave
  • @navn
     
    Spansk - A1
    Start: 12.01.18
    fredag 09:00
    Gilberto Ludvigsen
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Spansk - A1
    Start: 10.01.18
    onsdag 11:30
    Susana Martos
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Spansk - A1
    Start: 25.01.18
    torsdag 19:15
    Albena Radeva
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Spansk - A2
    Start: 16.01.18
    tirsdag 18:00
    Susana Martos
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Spansk - A2
    Start: 10.01.18
    onsdag 09:00
    Baberly Garcia Millan
    Humlebæk, Humlebæk Bibliotek
  • @navn
     
    Spansk - A2
    Start: 10.01.18
    onsdag 09:00
    Susana Martos
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Spansk - A2
    Start: 15.01.18
    mandag 16:00
    Susana Martos
    Allerød, Engholmskolen
  • @navn
     
    Spansk - B1
    Start: 15.01.18
    mandag 17:45
    Susana Martos
    Allerød, Engholmskolen
  • @navn
     
    Spansk - B1
    Start: 16.01.18
    tirsdag 10:45
    Gilberto Ludvigsen
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Spansk- B1 - konversation
    Start: 10.01.18
    onsdag 11:00
    Baberly Garcia Millan
    Humlebæk, Humlebæk Bibliotek
  • @navn
     
    Spansk grammatik - trin 1
    Start: 12.01.18
    fredag 12:30
    Gilberto Ludvigsen
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Spansk grammatik - trin 2
    Start: 02.03.18
    fredag 12:30
    Gilberto Ludvigsen
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Stop-motion - lav dine egne film
    Start: 24.01.18
    onsdag 17:00
    Alex Agersten
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Stop-motion - lav dine egne film
    Start: 28.02.18
    onsdag 17:00
    Alex Agersten
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Stott Pilates
    Start: 08.01.18
    mandag 16:30
    Rita Flensted
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  •  
     
    Stott Pilates
    Start: 09.01.18
    tirsdag 09:00
    Rita Flensted
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Syning
    Start: 20.03.18
    tirsdag 17:00
    Bente Riisberg Svensson
    Helsingør, Nordvestskolen
  • @navn
     
    Syning - individuel vejledning og højt humør
    Start: 21.02.18
    onsdag 16:30
    Henriette Flink
    Helsingør, Nordvestskolen
  • @navn
     
    Syning - to lørdage og to søndage i Hørsholm
    Start: 10.03.18
    lørdag 10:00
    Gitte Husbond
    Rungsted Kyst, Rungsted Skole
  • @navn
     
    Systemvedligeholdelse
    Start: 17.01.18
    onsdag 09:00
    Flemming Hedegaard Rasmussen
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Tai Chi Chuan - morgenhold
    Start: 10.01.18
    onsdag 08:20
    Dorthe Jeanette Kisbye
    Helsingør, Just Dance Studio
  • @navn
     
    Tai Chi Chuan & Qigong - Introduktion
    Start: 14.01.18
    søndag 09:00
    Camilla Lindebjerg
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Tai Chi Chuan trin 1
    Start: 11.01.18
    torsdag 17:10
    Camilla Lindebjerg
    Nivå, Nivå Skole SYD
  • @navn
     
    Tai Chi Chuan trin 1
    Start: 11.01.18
    torsdag 17:10
    Dorthe Jeanette Kisbye
    Nivå, Nivå Skole SYD
  • @navn
     
    Tai Chi Chuan trin 1
    Start: 07.01.18
    søndag 11:30
    Camilla Lindebjerg
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Tai Chi Chuan trin 2
    Start: 11.01.18
    torsdag 19:00
    Dorthe Jeanette Kisbye
    Nivå, Nivå Skole SYD
  • @navn
     
    Tai Chi Chuan trin 2
    Start: 11.01.18
    torsdag 19:00
    Camilla Lindebjerg
    Nivå, Nivå Skole SYD
  • @navn
     
    Tai Chi Chuan- Vær blød og eftergivende
    Start: 25.02.18
    søndag 09:00
    Dorthe Jeanette Kisbye
    Nivå, Nivå Skole SYD
  • @navn
     
    Teenyoga 13-16 år
    Start: 15.01.18
    mandag 16:30
    Lotte Voetmann
    Humlebæk, Humlebæk Sognegård
  • @navn
     
    Teenyoga 13-16 år
    Start: 05.03.18
    mandag 16:30
    Lotte Voetmann
    Humlebæk, Humlebæk Sognegård
  • @navn
     
    Tegneteknikker I - Intensivt ugekursus
    Start: 28.05.18
    mandag 10:00
    Maria Kollerup
    Helsingør, ART SPACE
  • @navn
     
    Tegneteknikker II - Intensivt ugekursus
    Start: 04.06.18
    mandag 10:00
    Maria Kollerup
    Helsingør, ART SPACE
  • @navn
     
    Tegning og maling
    Start: 16.01.18
    tirsdag 19:00
    Lisbeth Riis-Hansen
    Hillerød, Hillerødsholmskolen
  • @navn
     
    Tegning og maling - Forårshold 4 tirsdage i maj
    Start: 01.05.18
    tirsdag 19:00
    Lisbeth Riis-Hansen
    Hillerød, Hillerødsholmskolen
  • @navn
     
    Trommer - for begyndere og øvede
    Start: 10.01.18
    onsdag 16:00
    Bo Langhoff
    Helsingør, Skolen ved Gurrevej
  • @navn
     
    Tumlingeleg, sang og sjov - for 1 årige børn og forældre/bedsteforældre
    Start: 26.01.18
    fredag 16:00
    Lene Sylvest Ammitzbøll
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Tumlingeleg, sang og sjov - for 1-2½ årige børn og forældre/bedsteforældre
    Start: 25.01.18
    torsdag 16:00
    Lene Sylvest Ammitzbøll
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Tværfløjte - eller Tin whistle/blikfløjte
    Start: 28.02.18
    onsdag 09:00
    Henrik Bjørslev Andersen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Tværfløjte - ellerTin whistle/blikfløjte
    Start: 27.02.18
    tirsdag 16:00
    Henrik Bjørslev Andersen
    Frederiksværk, Arresø Skole - Magleblik
  • @navn
     
    Tværfløjte/Blokfløjte
    Start: 24.02.18
    lørdag 10:00
    Bettina Kragh
    Hillerød, Frederiksborg Byskole
  • @navn
     
    Tysk - B1
    Start: 11.01.18
    torsdag 17:00
    Angelika Matzen
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Udendørs familietræning
    Start: 22.04.18
    søndag 10:00
    Amanda Bøge Bohn
    Helsingør, Helsingør Madmarked
  • @navn
     
    Udendørs skovtræning
    Start: 05.05.18
    lørdag 09:00
    Amanda Bøge Bohn
    Helsingør, Udendørs- ved Skovlegepladsen
  • @navn
     
    Violin - for begyndere og øvede
    Start: 28.02.18
    onsdag 18:00
    Olga Nikulina
    Hillerød, Hanebjergskole, Afd.Brødeskov
  • @navn
     
    Windows 10
    Start: 01.03.18
    torsdag 13:30
    Birthe Nygaard
    Humlebæk, Humlebæk Bibliotek
  • @navn
     
    Windows 10 - trin 1
    Start: 15.01.18
    mandag 09:30
    Lennart Jacobsen
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Windows 10 - trin 1
    Start: 16.01.18
    tirsdag 12:00
    Flemming Hedegaard Rasmussen
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Windows 10 - trin 1
    Start: 07.03.18
    onsdag 12:00
    Flemming Hedegaard Rasmussen
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Windows 10 - trin 2
    Start: 04.04.18
    onsdag 12:00
    Flemming Hedegaard Rasmussen
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Windows 10 - trin 2
    Start: 06.02.18
    tirsdag 12:00
    Flemming Hedegaard Rasmussen
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Windows 10 - trin 2
    Start: 19.02.18
    mandag 09:30
    Lennart Jacobsen
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    WordPress - lav din egen hjemmeside
    Start: 18.01.18
    torsdag 17:45
    Kirsten Herskind Kruse
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Yoga
    Start: 11.01.18
    torsdag 17:00
    Lotte Voetmann
    Fredensborg, Fredensborg Bibliotek
  • @navn
     
    Yoga - kun for mænd
    Start: 23.01.18
    tirsdag 16:20
    Palle Meincke
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Yoga - kun for mænd
    Start: 10.01.18
    onsdag 16:20
    Palle Meincke
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Yoga for børn 6-12 år
    Start: 11.01.18
    torsdag 17:10
    Nicola Lawerentz
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Yoga med pilates
    Start: 10.01.18
    onsdag 17:00
    Rita Simonsen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Yoga med pilates
    Start: 08.01.18
    mandag 11:00
    Rita Simonsen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Yoga med pilates
    Start: 09.01.18
    tirsdag 11:00
    Rita Simonsen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Yoga med power
    Start: 11.01.18
    torsdag 17:30
    Rita Simonsen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Yoga og meditation - trin 1
    Start: 15.01.18
    mandag 16:45
    Anne Herløw
    Espergærde, Espergærde Gymnasium
  • @navn
     
    Yoga og meditation - trin 1
    Start: 15.01.18
    mandag 16:30
    Pia Gilvad Nielsen
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Yoga og meditation - trin 2
    Start: 09.01.18
    tirsdag 16:30
    Ananda Murti
    Hillerød, Frederiksborg Byskole
  • @navn
     
    Yoga og Pilates for alle
    Start: 10.01.18
    onsdag 10:00
    Nicola Lawerentz
    Humlebæk, Humlebæk Idrætscenter
  • @navn
     
    Yoga og Pilates for alle
    Start: 18.01.18
    torsdag 09:30
    Nicola Lawerentz
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Zumba
    Start: 09.01.18
    tirsdag 09:30
    Baberly Garcia Millan
    Helsingør, Just Dance Studio
  • @navn
     
    Zumba - FRIenergi
    Start: 16.01.18
    tirsdag 18:10
    Majken Feldballe Franck
    Humlebæk, Humlebæk Skole IND (Gl.Strandvej)
  • @navn
     
    Zumba - kun for kvinder
    Start: 08.01.18
    mandag 17:00
    Anne-Dorthe Olsson
    Espergærde, Beboerhuset Tibberupparken
  • @navn
     
    Zumba Gold
    Start: 11.01.18
    torsdag 11:40
    Majken Feldballe Franck
    Helsingør, Just Dance Studio
  • @navn
     
    Zumba Gold - FRIenergi
    Start: 15.01.18
    mandag 17:45
    Majken Feldballe Franck
    Hørsholm, Usserød Skole
 

Er startet

  • @navn
     
    Afspænding - kun for kvinder
    fredag 09:00
    Rikke Venøbo
    Helsingør, Vapnagård, Laden
  • @navn
     
    Afspænding og bevægelse
    onsdag 08:45
    Lise Dein
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Afspænding og bevægelse
    onsdag 12:15
    Lise Dein
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Afspænding og bevægelse
    tirsdag 09:00
    Kirsten Valentin
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Afspænding og bevægelse
    tirsdag 10:40
    Kirsten Valentin
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Aqua jogging - kun for kvinder
    onsdag 19:00
    Bolette Reib Anthony
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Aqua jogging - kun for kvinder
    onsdag 19:45
    Bolette Reib Anthony
    Hørsholm, Breelteparken
  •  
     
    Bassintræning i varmt vand
    fredag 14:00
    Dorthe Lyhne Hvidt Jensen
    Frederikssund, Nordsjællands Hospital Frederikssund
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    torsdag 10:00
    Mette Christensen
    Frederiksværk, Frederiksværk Svømmehal
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    torsdag 10:45
    Mette Christensen
    Frederiksværk, Frederiksværk Svømmehal
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    mandag 10:15
    Kirsten Valentin
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    mandag 11:00
    Kirsten Valentin
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    mandag 11:45
    Kirsten Valentin
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    mandag 12:30
    Kirsten Valentin
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    mandag 13:15
    Kirsten Valentin
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    onsdag 10:00
    Kirsten Valentin
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    onsdag 10:45
    Kirsten Valentin
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    onsdag 11:55
    Dea Fog
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    onsdag 12:40
    Dea Fog
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    onsdag 18:00
    Bolette Reib Anthony
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    torsdag 18:00
    Dea Fog
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    torsdag 18:45
    Dea Fog
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    torsdag 10:30
    Nina Poschmann
    Fredensborg, Veksebo
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    torsdag 16:00
    Dea Fog
    Fredensborg, Veksebo
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    torsdag 16:45
    Dea Fog
    Fredensborg, Veksebo
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    fredag 11:00
    Bolette Reib Anthony
    Fredensborg, Veksebo
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    fredag 11:45
    Bolette Reib Anthony
    Fredensborg, Veksebo
  • @navn
     
    Billedhåndtering
    onsdag 12:00
    Flemming Hedegaard Rasmussen
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Blid motion for kvinder
    torsdag 11:30
    Nicola Lawerentz
    Nivå, Klodsen, Nivåhøj
  • @navn
     
    Blid yoga
    mandag 11:45
    Birgitte Aaselund
    Helsingør, Just Dance Studio
  • @navn
     
    Blid yoga
    fredag 10:00
    Lotte Voetmann
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Blid yoga for kvinder
    torsdag 12:30
    Nicola Lawerentz
    Nivå, Klodsen, Nivåhøj
  • @navn
     
    Blid yoga med pilates
    torsdag 09:00
    Rita Simonsen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Blokfløjte eller Tværfløjte
    lørdag 09:00
    Bettina Kragh
    Hillerød, Frederiksborg Byskole
  • @navn
     
    Body Power - FRIenergi
    onsdag 17:50
    Majken Feldballe Franck
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Digital selvbetjening
    torsdag 13:30
    Birthe Nygaard
    Humlebæk, Humlebæk Bibliotek
  • @navn
     
    Efterfødselspilates
    mandag 12:15
    Rikke Smidt-Petersen
    Hørsholm, Living Academy
  • @navn
     
    Engelsk - A1
    onsdag 09:00
    Gilberto Ludvigsen
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Engelsk - A1
    onsdag 18:00
    Foteini Tsivaki
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Engelsk - A1
    onsdag 16:00
    Foteini Tsivaki
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Fransk - A1
    tirsdag 09:30
    Monica Ferring Lund
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Fransk - A2
    torsdag 09:30
    Charlotte Bendix Christiansen
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Fransk - A2
    onsdag 15:00
    Charlotte Bendix Christiansen
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Fransk - B1
    mandag 17:00
    Monica Ferring Lund
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Fransk - B1
    onsdag 17:00
    Charlotte Bendix Christiansen
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Fransk - B1
    torsdag 17:15
    Hubertine van den Berghe Jensen
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Fransk - B1
    onsdag 17:00
    Hubertine van den Berghe Jensen
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Fransk - B2
    torsdag 09:30
    Hubertine van den Berghe Jensen
    Rungsted Kyst, Fritidshuset
  • @navn
     
    Fransk - B2
    onsdag 19:00
    Charlotte Bendix Christiansen
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Græsk - A1
    tirsdag 19:00
    Foteini Tsivaki
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Græsk - A2
    mandag 16:30
    Foteini Tsivaki
    Rungsted Kyst, Fritidshuset
  • @navn
     
    Harmonika, akkordeon - for begyndere og øvede
    torsdag 10:00
    Anka Zlateva
    Kokkedal, Fredensborg Musikskole
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    torsdag 11:00
    Rita Simonsen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    fredag 08:15
    Lotte Voetmann
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    onsdag 18:15
    Leo Mosgaard
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    onsdag 15:30
    Lotte Voetmann
    Humlebæk, Humlebæk Sognegård
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    onsdag 17:15
    Lotte Voetmann
    Humlebæk, Humlebæk Sognegård
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    onsdag 19:00
    Lotte Voetmann
    Humlebæk, Humlebæk Sognegård
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    tirsdag 11:00
    Metta Myrna
    Hundested, Yogalokale
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    tirsdag 19:00
    Trine Fjord
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    onsdag 18:30
    Helle Lykkegaard Følner
    Kokkedal, Kokkedal Skole ØST
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    onsdag 17:00
    Puspa Laursen
    Fredensborg, Fredensborg Bibliotek
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    mandag 10:10
    Birgitte Aaselund
    Helsingør, Just Dance Studio
  • @navn
     
    Hatha Yoga - FRIenergi
    onsdag 19:00
    Rita Simonsen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Italiensk - A1
    torsdag 19:00
    Henrik Bjørslev Andersen
    Frederiksværk, Arresø Skole - Magleblik
  • @navn
     
    Italiensk - A1
    mandag 14:00
    Silvia Gilli
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Italiensk - A2
    torsdag 19:30
    Silvia Gilli
    Hørsholm, Kulturhus Trommen
  • @navn
     
    Italiensk - A2
    mandag 17:45
    Silvia Gilli
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Italiensk - B1
    onsdag 19:30
    Silvia Gilli
    Nivå, Nivå Skole SYD
  • @navn
     
    Italiensk - B1
    torsdag 17:45
    Silvia Gilli
    Hørsholm, Kulturhus Trommen
  • @navn
     
    Italiensk - B1
    mandag 15:45
    Silvia Gilli
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Italiensk - B1
    lørdag 11:45
    Silvia Gilli
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Italiensk - B2
    torsdag 10:00
    Silvia Gilli
    Hørsholm, Kulturhus Trommen
  • @navn
     
    Italiensk - B2
    onsdag 16:00
    Silvia Gilli
    Nivå, Nivå Skole SYD
  • @navn
     
    Italiensk - B2
    onsdag 17:45
    Silvia Gilli
    Nivå, Nivå Skole SYD
  • @navn
     
    Italiensk - B2
    onsdag 11:30
    Silvia Gilli
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Italiensk - B2
    onsdag 09:30
    Silvia Gilli
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Italiensk - B2
    lørdag 09:00
    Silvia Gilli
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Klaver - for begyndere og øvede
    mandag 17:00
    Jan Estrup
    Espergærde, Tibberupskolen
  • @navn
     
    Klaver - for begyndere og øvede
    torsdag 14:00
    Jan Estrup
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Klaver - for begyndere og øvede
    mandag 14:00
    Vivian Brøndum Rønne
    Humlebæk, Vivian Brøndum Rønne
  • @navn
     
    Klaver - for begyndere og øvede
    tirsdag 14:00
    Baberly Garcia Millan
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Klaver - for begyndere og øvede
    mandag 11:00
    Christina Wagner Smitt
    Nivå, Nøddehøj 225, Christina Wagner Smitt
  • @navn
     
    Klaver - for begyndere og øvede
    torsdag 10:00
    Anka Zlateva
    Kokkedal, Fredensborg Musikskole
  • @navn
     
    Klaver - for begyndere og øvede
    tirsdag 18:50
    Baberly Garcia Millan
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Kropsbevidsthed og yoga
    fredag 09:00
    Sonayia Norlin
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Linedance - søndagsdans
    søndag 09:30
    Michael Adler Olsson
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Linedance trin 2
    onsdag 15:00
    Vivienne Jensen
    Humlebæk, Hejrevangen
  • @navn
     
    Motion - kun for mænd
    torsdag 19:00
    Freddi Rosse
    Hørsholm, Usserød Skole
  • @navn
     
    Osteoporose
    torsdag 12:00
    Lise Dein
    Allerød, FH Kantinen, Allerød Karateklub v/Biblioteket
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    torsdag 18:00
    Katharina Fonnesbech
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    torsdag 19:15
    Katharina Fonnesbech
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    lørdag 10:30
    Rita Flensted
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    fredag 08:30
    Rita Flensted
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    fredag 10:00
    Rita Flensted
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    fredag 17:15
    Katharina Fonnesbech
    Rungsted Kyst, Fritidshuset
  • @navn
     
    Pilates og afspænding - FRIenergi
    onsdag 17:00
    Majken Feldballe Franck
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Portugisisk - B1
    torsdag 17:00
    Regina Scampini Tanderup
    Humlebæk, Humlebæk Bibliotek
  • @navn
     
    Puls og styrke - FRIenergi
    lørdag 09:00
    Bente Nybo
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Puls og styrke - FRIenergi
    onsdag 17:15
    Trine Katharina Jørgensen
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Qi Gong trin 1
    lørdag 09:00
    Camilla Lindebjerg
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    Rosenbevægelser - Work In
    onsdag 16:00
    Karen Vinding
    Helsingør, Axeltorv Fysioterapi
  • @navn
     
    Rygestop - GRATIS kursus
    onsdag 16:00
    Maria Navntoft
    Humlebæk, Humlebæk Bibliotek
  • @navn
     
    Seniorkoret
    onsdag 13:10
    Baberly Garcia Millan
    Humlebæk, Strandvejskirken
  • @navn
     
    Spansk - A1
    tirsdag 15:30
    Baberly Garcia Millan
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Spansk - A1
    onsdag 10:45
    Gilberto Ludvigsen
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Spansk - A1
    fredag 10:45
    Gilberto Ludvigsen
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Spansk - A1
    tirsdag 17:00
    Baberly Garcia Millan
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Spansk - A1
    fredag 09:00
    Gilberto Ludvigsen
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Spansk - A1
    mandag 17:00
    Amparo Gomez Rey
    Frederiksværk, Frederiksværk Skole, Enghave
  • @navn
     
    Spansk - A2
    mandag 16:00
    Susana Martos
    Allerød, Engholmskolen
  • @navn
     
    Spansk - A2
    onsdag 09:00
    Baberly Garcia Millan
    Humlebæk, Humlebæk Bibliotek
  • @navn
     
    Spansk - B1
    tirsdag 10:45
    Gilberto Ludvigsen
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Spansk - B1
    mandag 17:45
    Susana Martos
    Allerød, Engholmskolen
  • @navn
     
    Spansk- B1 - konversation
    onsdag 11:00
    Baberly Garcia Millan
    Humlebæk, Humlebæk Bibliotek
  • @navn
     
    Syning
    tirsdag 17:00
    Bente Riisberg Svensson
    Helsingør, Nordvestskolen
  • @navn
     
    Tai Chi Chuan - morgenhold
    onsdag 08:20
    Dorthe Jeanette Kisbye
    Helsingør, Just Dance Studio
  • @navn
     
    Tai Chi Chuan trin 1
    torsdag 17:10
    Camilla Lindebjerg
    Nivå, Nivå Skole SYD
  • @navn
     
    Tai Chi Chuan trin 1
    torsdag 17:10
    Dorthe Jeanette Kisbye
    Nivå, Nivå Skole SYD
  • @navn
     
    Tai Chi Chuan trin 2
    torsdag 19:00
    Camilla Lindebjerg
    Nivå, Nivå Skole SYD
  • @navn
     
    Tai Chi Chuan trin 2
    torsdag 19:00
    Dorthe Jeanette Kisbye
    Nivå, Nivå Skole SYD
  • @navn
     
    Tværfløjte - eller Tin whistle/blikfløjte
    onsdag 09:00
    Henrik Bjørslev Andersen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Tværfløjte - ellerTin whistle/blikfløjte
    torsdag 16:00
    Henrik Bjørslev Andersen
    Frederiksværk, Arresø Skole - Magleblik
  • @navn
     
    Violin - for begyndere og øvede
    onsdag 18:00
    Olga Nikulina
    Hillerød, Hanebjergskole, Afd.Brødeskov
  • @navn
     
    Yoga
    torsdag 17:00
    Lotte Voetmann
    Fredensborg, Fredensborg Bibliotek
  • @navn
     
    Yoga - kun for mænd
    onsdag 16:20
    Palle Meincke
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Yoga for kvinder
    torsdag 09:30
    Helle Lykkegaard Følner
    Nivå, Klodsen, Nivåhøj
  • @navn
     
    Yoga med pilates
    onsdag 17:00
    Rita Simonsen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Yoga med power
    torsdag 17:30
    Rita Simonsen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Zumba - FRIenergi
    tirsdag 18:10
    Majken Feldballe Franck
    Humlebæk, Humlebæk Skole IND (Gl.Strandvej)
  • @navn
     
    Zumba - FRIenergi
    torsdag 16:00
    Majken Feldballe Franck
    Humlebæk, Humlebæk Skole IND (Gl.Strandvej)
  • @navn
     
    Zumba - kun for kvinder
    mandag 17:00
    Anne-Dorthe Olsson
    Espergærde, Beboerhuset Tibberupparken
 

Klik på det enkelte kursus/foredrag for mere information og tilmelding.

Vær med på Facebook

Klik "synes godt om" LOF på Facebook og få nyt fra kurser, foredrag og ture. Vi indbyder dig til at dele din tanker og oplevelser, komme med idéer og følge med i hvad der sker. Følg med her...

Træn, så meget du vil

Med FRIenergi kan du vælge mellem zumba, pilates, yoga, body power og meget mere. Du får nu 14 uger for kun 765,- kr. Træn så meget du vil...

Se alle gratis kurser i Rygestop

Vil du gerne stoppe med at ryge? På LOF's kurser kan du få gratis hjælp og støtte til at droppe gamle vaner.