Gratis danskkurser - LOF

LOF

Viden i bevægelse

     

Er startet

  •  
     
    FVU Gratis Dansk
    tirsdag 10:00
    Angelika Matzen
    Nivå, Nivå Bibliotek
  •  
     
    FVU Gratis Dansk
    mandag 17:00
    Angelika Matzen
    Gentofte, Vangede Bibliotek
  •  
     
    FVU Gratis Dansk
    mandag 10:00
    Helle Lykkegaard Følner
    Nivå, Nivå Nu
  •  
     
    FVU Gratis Dansk
    tirsdag 10:00
    Helle Lykkegaard Følner
    Helsingør, Nøjsomhed
  •  
     
    FVU Gratis Dansk
    fredag 10:00
    Angelika Matzen
    Hillerød, Østervang Medborgerhus
  •  
     
    FVU Gratis Dansk
    torsdag 17:30
    Mie Isabell Mohamad
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  •  
     
    FVU Gratis Dansk
    tirsdag 10:00
    Karin Elisabeth Vogel
    Frederiksværk, Maglehøj
  • @navn
     
    FVU Gratis Dansk
    onsdag 10:00
    Angelika Matzen
    Kokkedal, Kokkedal Skole ØST
  •  
     
    FVU Gratis Dansk
    fredag 10:00
    Helle Lykkegaard Følner
    Nivå, Nivå Nu
  • @navn
     
    FVU Gratis Dansk
    tirsdag 13:00
    Merete Prytz Clausen
    Farum, Farum Kulturhus
  • @navn
     
    FVU Gratis Dansk
    onsdag 17:00
    Karin Elisabeth Vogel
    Frederiksværk, Maglehøj
  •  
     
    FVU Gratis Dansk
    onsdag 17:00
    Angelika Matzen
    Kokkedal, Kokkedal Skole ØST
  •  
     
    FVU Gratis Dansk
    torsdag 17:30
    Helle Lykkegaard Følner
    Nivå, Nivå Nu
  • @navn
     
    FVU Gratis Dansk
    torsdag 10:00
    Mie Isabell Mohamad
    Helsingør, Kulturhus Syd
  •  
     
    FVU Gratis Dansk
    onsdag 10:00
    Helle Lykkegaard Følner
    Nivå, Nivå Nu
  • @navn
     
    FVU Gratis Dansk
    mandag 17:00
    Karin Elisabeth Vogel
    Helsingør, Kulturhus Syd
  • @navn
     
    FVU Gratis Dansk
    mandag 09:30
    Leni Dahl Lindskov
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    FVU Gratis Dansk
    mandag 12:45
    Gitte Horst Nielsen
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    FVU Gratis Dansk
    fredag 10:00
    Karin Elisabeth Vogel
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    FVU Gratis Dansk
    torsdag 10:15
    Leni Dahl Lindskov
    Farum, Farum Kulturhus
  •  
     
    FVU Gratis Dansk
    mandag 10:00
    Merete Prytz Clausen
    Kokkedal, Medborgerhus
  • @navn
     
    FVU matematik
    tirsdag 17:30
    Inge Lise Dyrekær Larsen
    Helsingør, LOF, Stengade 57
  • @navn
     
    FVU Start gratis dansk
    tirsdag 10:00
    Mie Isabell Mohamad
    Helsingør, Kulturhus Syd
  •  
     
    FVU Start gratis dansk
    torsdag 10:00
    Merete Prytz Clausen
    Kokkedal, Medborgerhus
  •  
     
    Gratis Dansk / IT for ordblinde
    tirsdag 15:00
    Gitte Horst Nielsen
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  •  
     
    Gratis Dansk / IT for ordblinde
    tirsdag 16:30
    Gitte Horst Nielsen
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  •  
     
    Gratis Dansk for Ordblinde
    torsdag 14:45
    Maria Sahl Poulsen
    Hillerød, KNord - Hillerød Handelsgymnasium og Hillerød Handelsskole
  •  
     
    Gratis Dansk for ordblinde - BHP
    tirsdag 12:00
    Maria Sahl Poulsen
    Ballerup, Ballerup Herlev Produktionshøjskole
  •  
     
    Gratis Dansk for ordblinde - BHP
    tirsdag 09:00
    Maria Sahl Poulsen
    Ballerup, Ballerup Herlev Produktionshøjskole
  •  
     
    Gratis Dansk/ IT for ordblinde
    tirsdag 11:00
    Gitte Horst Nielsen
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  •  
     
    Gratis Dansk/ IT for ordblinde
    tirsdag 12:30
    Gitte Horst Nielsen
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Gratis Dansk/Engelsk for ordblinde
    mandag 18:00
    Gitte Horst Nielsen
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Gratis Dansk/Engelsk for ordblinde
    onsdag 17:30
    Maria Sahl Poulsen
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Gratis Dansk/Engelsk for ordblinde
    mandag 16:30
    Gitte Horst Nielsen
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Gratis Dansk/Engelsk for ordblinde
    onsdag 15:00
    Gitte Horst Nielsen
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Gratis Dansk/Engelsk for ordblinde
    torsdag 17:30
    Gitte Horst Nielsen
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Gratis Dansk/Engelsk for ordblinde
    onsdag 16:00
    Maria Sahl Poulsen
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Gratis Dansk/Engelsk for ordblinde
    torsdag 16:00
    Gitte Horst Nielsen
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Gratis Dansk/Engelsk for ordblinde
    onsdag 13:30
    Gitte Horst Nielsen
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Gratis Dansk/IT for ordblinde
    fredag 09:45
    Hanne Juul Jensen
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  •  
     
    Gratis Dansk/IT for ordblinde
    mandag 16:00
    Maria Sahl Poulsen
    Farum, Farum Kulturhus
  • @navn
     
    Gratis Dansk/IT for ordblinde
    fredag 11:30
    Hanne Juul Jensen
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Gratis Dansk/IT for ordblinde
    fredag 11:00
    Maria Sahl Poulsen
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Gratis Dansk/IT for ordblinde
    fredag 09:30
    Maria Sahl Poulsen
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Gratis Dansk/IT for ordblinde
    tirsdag 16:45
    Gitte Ullstad
    Helsingør, LOF, Stengade 53
  • @navn
     
    Gratis Dansk/IT for ordblinde
    tirsdag 18:15
    Gitte Ullstad
    Helsingør, LOF, Stengade 53
 

Klik på det enkelte kursus/foredrag for mere information og tilmelding.

NYHED - Gratis kurser i matematik

Kan du huske, hvad du lærte i matematiktimerne? Få genopfrisket dine skolekundskaber op til 9. klasses nivau.