• @navn
     
    Afspænding og bevægelse
    Start: 29.08.17
    tirsdag 09:00
    Kirsten Valentin
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Afspænding og bevægelse
    Start: 04.09.17
    mandag 10:45
    Gudrun Holmehøj Bach
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Afspænding og bevægelse
    Start: 29.08.17
    tirsdag 10:40
    Kirsten Valentin
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Afspænding og bevægelse
    Start: 29.08.17
    tirsdag 09:00
    Alexandhra Jørgensen
    Helsingør, LOF Stengade 57
  • @navn
     
    Afspænding og bevægelse
    Start: 04.09.17
    mandag 09:20
    Gudrun Holmehøj Bach
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Afspænding og bevægelse
    Start: 30.08.17
    onsdag 12:15
    Lise Dein
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Afspænding og bevægelse
    Start: 29.08.17
    tirsdag 10:30
    Lise Dein
    Humlebæk, Hejrevangen
  • @navn
     
    Afspænding og bevægelse
    Start: 30.08.17
    onsdag 08:45
    Lise Dein
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Alexanderteknik - bevægelseslære
    Start: 12.09.17
    tirsdag 14:00
    Annette Zillo Larsen
    Helsingør, Fabriksvej 10, Motionslokale
  • @navn
     
    Alexanderteknik - bevægelseslære
    Start: 11.09.17
    mandag 19:00
    Annette Zillo Larsen
    Helsingør, Fabriksvej 10, Motionslokale
  • @navn
     
    Alexanderteknik - bevægelseslære
    Start: 11.09.17
    mandag 17:00
    Annette Zillo Larsen
    Helsingør, Fabriksvej 10, Motionslokale
  • @navn
     
    Aqua jogging - kun for kvinder
    Start: 30.08.17
    onsdag 19:45
    Bolette Reib Anthony
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Aqua jogging - kun for kvinder
    Start: 30.08.17
    onsdag 19:00
    Bolette Reib Anthony
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Ballroom Fitness - FRIenergi
    Start: 30.08.17
    onsdag 17:50
    Maria Ørtoft
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Ballroom Fitness - lavt tempo
    Start: 01.09.17
    fredag 11:45
    Maria Ørtoft
    Fredensborg, Nørredamsvej 22
  • @navn
     
    Ballroom Fitness for let øvede
    Start: 01.09.17
    fredag 09:00
    Maria Ørtoft
    Fredensborg, Nørredamsvej 22
  • @navn
     
    Ballroom Fitness for øvede
    Start: 01.09.17
    fredag 10:25
    Maria Ørtoft
    Fredensborg, Nørredamsvej 22
  • @navn
     
    Bevæg dig i form
    Start: 28.08.17
    mandag 09:00
    Rita Flensted
    Helsingør, LOF Stengade 57
  • @navn
     
    Bevæg dig i form
    Start: 30.08.17
    onsdag 11:00
    Rita Flensted
    Helsingør, Helsingør-Hallen
  • @navn
     
    Bevæg dig i form
    Start: 30.08.17
    onsdag 08:30
    Alexandhra Jørgensen
    Fredensborg, Kulturhus Fredensborg Gl.Bio
  • @navn
     
    Bevæg dig i form
    Start: 30.08.17
    onsdag 09:30
    Ditte Bentzen
    Snekkersten, Snekkersten Idrætscenter
  • @navn
     
    Bevæg dig i form
    Start: 12.09.17
    tirsdag 08:40
    Annette Gregersen
    Fredensborg, Kulturhus Fredensborg Gl.Bio
  • @navn
     
    Bevæg dig i form
    Start: 31.08.17
    torsdag 10:10
    Rita Flensted
    Helsingør, Just Dance Studio
  • @navn
     
    Bevæg dig i form - FRIenergi
    Start: 30.08.17
    onsdag 17:45
    Anna Bialunski
    Humlebæk, Humlebæk Skole IND (Gl.Strandvej)
  • @navn
     
    Bevæg dig i form - FRIenergi
    Start: 30.08.17
    onsdag 16:35
    Anabell Delphina Melinda Hansen
    Hørsholm, Usserød Skole
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    Start: 30.08.17
    onsdag 10:00
    Kirsten Valentin
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    Start: 31.08.17
    torsdag 16:45
    Dea Fog
    Fredensborg, Veksebo
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    Start: 31.08.17
    torsdag 16:00
    Dea Fog
    Fredensborg, Veksebo
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    Start: 28.08.17
    mandag 12:30
    Kirsten Valentin
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    Start: 28.08.17
    mandag 10:15
    Kirsten Valentin
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    Start: 30.08.17
    onsdag 18:00
    Bolette Reib Anthony
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    Start: 30.08.17
    onsdag 10:45
    Kirsten Valentin
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    Start: 31.08.17
    torsdag 10:30
    Nina Poschmann
    Fredensborg, Veksebo
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    Start: 31.08.17
    torsdag 18:45
    Dea Fog
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    Start: 28.08.17
    mandag 13:15
    Kirsten Valentin
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    Start: 01.09.17
    fredag 11:30
    LOF Underviser
    Fredensborg, Veksebo
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    Start: 31.08.17
    torsdag 18:00
    Dea Fog
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    Start: 28.08.17
    mandag 11:00
    Kirsten Valentin
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    Start: 29.08.17
    tirsdag 11:45
    Bolette Reib Anthony
    Fredensborg, Veksebo
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    Start: 31.08.17
    torsdag 10:45
    Mette Christensen
    Frederiksværk, Frederiksværk Svømmehal
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    Start: 28.08.17
    mandag 11:45
    Kirsten Valentin
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    Start: 29.08.17
    tirsdag 12:30
    Bolette Reib Anthony
    Fredensborg, Veksebo
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    Start: 29.08.17
    tirsdag 11:00
    Bolette Reib Anthony
    Fredensborg, Veksebo
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    Start: 30.08.17
    onsdag 11:55
    Dea Fog
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    Start: 01.09.17
    fredag 12:15
    LOF Underviser
    Fredensborg, Veksebo
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    Start: 30.08.17
    onsdag 12:40
    Dea Fog
    Hørsholm, Breelteparken
  • @navn
     
    Bevægelse i varmt vand
    Start: 31.08.17
    torsdag 10:00
    Mette Christensen
    Frederiksværk, Frederiksværk Svømmehal
  • @navn
     
    Blid motion for kvinder
    Start: 24.08.17
    torsdag 11:30
    Nicola Lawerentz
    Nivå, Klodsen, Nivåhøj
  • @navn
     
    Blid yoga
    Start: 30.08.17
    onsdag 10:30
    Lise Dein
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Blid yoga
    Start: 30.08.17
    onsdag 09:00
    Birgitte Aaselund
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  •  
     
    Blid yoga
    Start: 30.08.17
    onsdag 10:45
    Birgitte Aaselund
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Blid yoga
    Start: 04.09.17
    mandag 11:45
    Birgitte Aaselund
    Helsingør, Just Dance Studio
  • @navn
     
    Blid yoga
    Start: 01.09.17
    fredag 10:00
    Lotte Voetmann
    Helsingør, LOF Stengade 57
  • @navn
     
    Blid yoga med pilates
    Start: 31.08.17
    torsdag 09:00
    Rita Simonsen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Body Power - FRIenergi
    Start: 30.08.17
    onsdag 17:50
    Majken Feldballe Franck
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Dahnhak Yoga
    Start: 07.09.17
    torsdag 09:30
    Rikke Christine Olsen
    Snekkersten, Snekkersten Idrætscenter
  • @navn
     
    Feminin Fitness - FRIenergi
    Start: 28.08.17
    mandag 16:30
    Majken Feldballe Franck
    Hørsholm, Usserød Skole
  • @navn
     
    Fra sur til sund - Alkaline Living
    Start: 04.10.17
    onsdag 19:15
    Bettinna Delfs
    Hørsholm, Living Academy
  •  
     
    Fysio-pilates
    Start: 29.08.17
    tirsdag 10:20
    Rita Flensted
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  •  
     
    Fysio-pilates
    Start: 31.08.17
    torsdag 13:00
    Rita Flensted
    Helsingør, LOF Stengade 57
  • @navn
     
    Glad og i form
    Start: 29.08.17
    tirsdag 08:30
    Lise Dein
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Glad og i form
    Start: 31.08.17
    torsdag 09:30
    Lise Dein
    Ålsgårde, Nordkysthallen
  • @navn
     
    Gotved
    Start: 13.09.17
    onsdag 09:15
    Kirsten Arpe-Hansen
    Helsingør, LOF Stengade 57
  • @navn
     
    Gotved
    Start: 13.09.17
    onsdag 11:00
    Kirsten Arpe-Hansen
    Helsingør, LOF Stengade 57
  • @navn
     
    Hatha flow
    Start: 28.08.17
    mandag 15:45
    Lotte Voetmann
    Humlebæk, Humlebæk Sognegård
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 30.08.17
    onsdag 18:15
    Leo Mosgaard
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 31.08.17
    torsdag 16:25
    Helle Brayn Jensen
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 14.09.17
    torsdag 09:00
    Trine Fjord
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 29.08.17
    tirsdag 17:40
    Helle Brayn Jensen
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 29.08.17
    tirsdag 16:05
    Helle Brayn Jensen
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 31.08.17
    torsdag 11:20
    Pia Lundkvist
    Helsingør, LOF Stengade 57
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 01.09.17
    fredag 08:15
    Lotte Voetmann
    Helsingør, LOF Stengade 57
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 28.08.17
    mandag 10:10
    Birgitte Aaselund
    Helsingør, Just Dance Studio
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 28.08.17
    mandag 09:00
    Rita Simonsen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 28.08.17
    mandag 17:00
    Rita Simonsen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 29.08.17
    tirsdag 09:00
    Rita Simonsen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 29.08.17
    tirsdag 17:30
    Anita Boa
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 31.08.17
    torsdag 11:00
    Rita Simonsen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 28.08.17
    mandag 09:45
    Leo Mosgaard
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 28.08.17
    mandag 11:30
    Leo Mosgaard
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 28.08.17
    mandag 09:30
    LOF Underviser
    Humlebæk, Strandlyst - Sletten havn
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 29.08.17
    tirsdag 09:10
    Lotte Voetmann
    Humlebæk, Strandlyst - Sletten havn
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 29.08.17
    tirsdag 11:00
    Lotte Voetmann
    Humlebæk, Strandlyst - Sletten havn
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 29.08.17
    tirsdag 12:50
    Lotte Voetmann
    Humlebæk, Strandlyst - Sletten havn
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 30.08.17
    onsdag 15:30
    Lotte Voetmann
    Humlebæk, Humlebæk Sognegård
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 30.08.17
    onsdag 17:15
    Lotte Voetmann
    Humlebæk, Humlebæk Sognegård
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 30.08.17
    onsdag 19:00
    Lotte Voetmann
    Humlebæk, Humlebæk Sognegård
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 29.08.17
    tirsdag 11:00
    LOF Underviser
    Hundested, Storebjerghallen
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 29.08.17
    tirsdag 19:00
    Trine Fjord
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 30.08.17
    onsdag 18:30
    Helle Lykkegaard Følner
    Kokkedal, Kokkedal Skole ØST
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 31.08.17
    torsdag 09:35
    Nicola Lawerentz
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 28.08.17
    mandag 19:00
    LOF Underviser
    Fredensborg, Fredensborg Bibliotek
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 12.09.17
    tirsdag 09:00
    Nicola Lawerentz
    Fredensborg, Fredensborg Bibliotek
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 29.08.17
    tirsdag 10:00
    Leo Mosgaard
    Fredensborg, Fredensborg Bibliotek
  • @navn
     
    Hatha Yoga
    Start: 23.08.17
    onsdag 17:00
    Puspa Laursen
    Fredensborg, Fredensborg Bibliotek
  • @navn
     
    Hatha Yoga - FRIenergi
    Start: 31.08.17
    torsdag 18:00
    Helle Brayn Jensen
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Hatha Yoga - FRIenergi
    Start: 22.08.17
    tirsdag 18:00
    Puspa Laursen
    Helsingør, LOF Stengade 57
  • @navn
     
    Hatha Yoga - FRIenergi
    Start: 30.08.17
    onsdag 19:00
    Nicola Lawerentz
    Helsingør, LOF Stengade 57
  • @navn
     
    Hatha Yoga - FRIenergi
    Start: 28.08.17
    mandag 19:00
    Rita Simonsen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Hatha Yoga - FRIenergi
    Start: 29.08.17
    tirsdag 17:30
    LOF Underviser
    Humlebæk, Hejrevangen
  • @navn
     
    Hatha Yoga - FRIenergi
    Start: 30.08.17
    onsdag 19:00
    Rita Simonsen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Heartfulness - meditation
    Start: 04.11.17
    lørdag 10:00
    Lene Skovmark
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Hjertehold
    Start: 01.09.17
    fredag 11:00
    Lise Dein
    Helsingør, Axeltorv Fysioterapi
  • @navn
     
    Hjertehold
    Start: 29.08.17
    tirsdag 13:15
    Lise Dein
    Helsingør, Axeltorv Fysioterapi
  • @navn
     
    Inflammation tærer på kroppen
    Start: 08.11.17
    onsdag 19:15
    Bettinna Delfs
    Hørsholm, Living Academy
  • @navn
     
    Knæ- og ryghold
    Start: 13.09.17
    onsdag 11:00
    Alexandhra Jørgensen
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Knæ- og ryghold
    Start: 31.08.17
    torsdag 08:10
    Alexandhra Jørgensen
    Helsingør, LOF Stengade 57
  • @navn
     
    Knæ- og ryghold
    Start: 31.08.17
    torsdag 09:45
    Alexandhra Jørgensen
    Helsingør, LOF Stengade 57
  •  
     
    Knæ, hofte og ben - for dig der allerede er godt i gang
    Start: 28.08.17
    mandag 10:30
    Lise Dein
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Kropsbevidsthed og yoga
    Start: 01.09.17
    fredag 09:00
    Sonayia Norlin
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Kundalini Yoga
    Start: 29.08.17
    tirsdag 12:00
    Annette Clausen
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Linedance trin 2
    Start: 20.09.17
    onsdag 15:00
    Vivienne Jensen
    Humlebæk, Hejrevangen
  •  
     
    Mave og ryg
    Start: 01.09.17
    fredag 09:50
    Maria Ørtoft
    Fredensborg, Nørredamsvej 22
  • @navn
     
    Meditation - for øvede
    Start: 27.09.17
    onsdag 19:00
    Jette Toft Madsen
    Rungsted Kyst, Fritidshuset
  • @navn
     
    Meditation - Opnå indre stilhed
    Start: 23.08.17
    onsdag 19:15
    Rama Thea Olsen
    Hørsholm, Living Academy
  • @navn
     
    Motion - kun for mænd
    Start: 14.09.17
    torsdag 19:00
    Freddi Rossé
    Hørsholm, Usserød Skole
  • @navn
     
    Motion i vand
    Start: 25.10.17
    onsdag 10:45
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    Start: 23.08.17
    onsdag 10:00
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    Start: 26.10.17
    torsdag 09:15
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    Start: 24.08.17
    torsdag 08:30
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    Start: 25.10.17
    onsdag 09:15
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    Start: 23.08.17
    onsdag 08:30
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    Start: 24.08.17
    torsdag 09:15
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    Start: 24.08.17
    torsdag 10:45
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    Start: 26.10.17
    torsdag 10:45
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    Start: 26.10.17
    torsdag 08:30
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    Start: 23.08.17
    onsdag 09:15
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    Start: 26.10.17
    torsdag 10:00
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    Start: 24.08.17
    torsdag 10:00
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    Start: 25.10.17
    onsdag 08:30
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    Start: 25.10.17
    onsdag 10:00
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Motion i vand
    Start: 23.08.17
    onsdag 10:45
    Eva Løve Østerbye
    Hornbæk, Kurbadet v/Ilse Jacobsen
  • @navn
     
    Osteoporose
    Start: 29.08.17
    tirsdag 11:00
    Alexandhra Jørgensen
    Helsingør, LOF Stengade 57
  • @navn
     
    Osteoporose
    Start: 13.09.17
    onsdag 13:30
    Alexandhra Jørgensen
    Rungsted Kyst, Fritidshuset
  • @navn
     
    Osteoporose
    Start: 11.09.17
    mandag 12:45
    Alexandhra Jørgensen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Osteoporose
    Start: 31.08.17
    torsdag 12:15
    Alexandhra Jørgensen
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Osteoporose
    Start: 29.08.17
    tirsdag 12:45
    Alexandhra Jørgensen
    Helsingør, LOF Stengade 57
  • @navn
     
    Osteoporose
    Start: 31.08.17
    torsdag 12:00
    Lise Dein
    Allerød, FH Kantinen, Allerød Karateklub v/Biblioteket
  • @navn
     
    Osteoporose
    Start: 29.08.17
    tirsdag 16:15
    Lise Dein
    Fredensborg, Fredensborg Skole Vilhelmsro
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    Start: 28.08.17
    mandag 10:20
    Rita Flensted
    Helsingør, LOF Stengade 57
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    Start: 30.08.17
    onsdag 16:30
    Maria Ørtoft
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    Start: 31.08.17
    torsdag 09:00
    Rita Flensted
    Helsingør, Just Dance Studio
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    Start: 28.08.17
    mandag 19:00
    Rita Flensted
    Helsingør, LOF Stengade 57
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    Start: 28.08.17
    mandag 12:00
    Rita Flensted
    Helsingør, LOF Stengade 57
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    Start: 14.09.17
    torsdag 18:00
    Katharina Fonnesbech
    Helsingør, LOF Stengade 57
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    Start: 31.08.17
    torsdag 08:00
    Nicola Lawerentz
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    Start: 29.08.17
    tirsdag 10:45
    Baberly Garcia Millan
    Helsingør, Just Dance Studio
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    Start: 01.09.17
    fredag 10:00
    Rita Flensted
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    Start: 15.09.17
    fredag 17:15
    Katharina Fonnesbech
    Rungsted Kyst, Fritidshuset
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    Start: 14.09.17
    torsdag 19:15
    Katharina Fonnesbech
    Helsingør, LOF Stengade 57
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    Start: 02.09.17
    lørdag 10:30
    Rita Flensted
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Pilates og afspænding
    Start: 01.09.17
    fredag 08:30
    Rita Flensted
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Pilates og afspænding - FRIenergi
    Start: 28.08.17
    mandag 17:45
    Rita Flensted
    Helsingør, LOF Stengade 57
  • @navn
     
    Pilates og afspænding - FRIenergi
    Start: 30.08.17
    onsdag 17:00
    Majken Feldballe Franck
    Kokkedal, Egedalshallen
  •  
     
    Power Yoga
    Start: 28.08.17
    mandag 10:00
    Pia Lundkvist
    Snekkersten, Yogaroom, v/Pia Lundkvist
  • @navn
     
    Puls og styrke - FRIenergi
    Start: 02.09.17
    lørdag 08:30
    Anna Bialunski
    Humlebæk, Humlebæk Idrætscenter
  • @navn
     
    Puls og styrke - FRIenergi
    Start: 30.08.17
    onsdag 17:15
    Trine Katharina Jørgensen
    Helsingør, LOF Stengade 57
  • @navn
     
    Puls og styrke - FRIenergi
    Start: 02.09.17
    lørdag 09:00
    Trine Katharina Jørgensen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  •  
     
    På vandring med Livets Perler
    Start: 11.11.17
    lørdag 10:00
    Lene Skovmark
    Helsingør, LOF Stengade 57
  • @navn
     
    Qi Gong - introduktion
    Start: 19.08.17
    lørdag 09:00
    Camilla Lindebjerg
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Qi Gong trin 1
    Start: 28.08.17
    mandag 17:15
    Dorthe Jeanette Kisbye
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Qi Gong trin 1
    Start: 30.08.17
    onsdag 10:00
    Dorthe Jeanette Kisbye
    Helsingør, Just Dance Studio
  • @navn
     
    Qi Gong trin 1
    Start: 28.08.17
    mandag 17:15
    Camilla Lindebjerg
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Qi Gong trin 1
    Start: 26.08.17
    lørdag 09:00
    Camilla Lindebjerg
    Helsingør, LOF Stengade 57
  • @navn
     
    Qi Gong trin 1
    Start: 29.08.17
    tirsdag 17:00
    Camilla Lindebjerg
    Humlebæk, Humlebæk Skole UD (Baunebjergvej)
  • @navn
     
    Qi Gong trin 1
    Start: 03.09.17
    søndag 10:00
    Camilla Lindebjerg
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Qi Gong trin 1
    Start: 30.08.17
    onsdag 10:00
    Camilla Lindebjerg
    Helsingør, Just Dance Studio
  •  
     
    Restorativ yoga
    Start: 10.09.17
    søndag 10:00
    Nicola Lawerentz
    Helsingør, LOF Stengade 57
  •  
     
    Restorativ yoga
    Start: 11.09.17
    mandag 17:45
    Nicola Lawerentz
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  •  
     
    Restorativ yoga
    Start: 15.09.17
    fredag 16:30
    Nicola Lawerentz
    Hørsholm, Living Academy
  •  
     
    Restorativ yoga workshop
    Start: 01.10.17
    søndag 10:00
    Nicola Lawerentz
    Hørsholm, Living Academy
  • @navn
     
    Rosenbevægelser - Work In
    Start: 30.08.17
    onsdag 16:00
    Karen Vinding
    Helsingør, Axeltorv Fysioterapi
  • @navn
     
    Seniordans med les Lanciers
    Start: 27.09.17
    onsdag 10:30
    Ritta Bundgaard
    Humlebæk, Hejrevangen
  • @navn
     
    Slip af med appelsinhud
    Start: 25.10.17
    onsdag 19:15
    Bettinna Delfs
    Hørsholm, Living Academy
  • @navn
     
    Stop selvsabotage
    Start: 22.11.17
    onsdag 19:15
    Bettinna Delfs
    Hørsholm, Living Academy
  •  
     
    Stott Pilates
    Start: 29.08.17
    tirsdag 09:00
    Rita Flensted
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Stott Pilates
    Start: 28.08.17
    mandag 16:30
    Rita Flensted
    Helsingør, LOF Stengade 57
  • @navn
     
    Tai Chi Chuan - Introduktion
    Start: 20.08.17
    søndag 10:00
    Camilla Lindebjerg
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Tai Chi Chuan - morgenhold
    Start: 30.08.17
    onsdag 08:20
    Dorthe Jeanette Kisbye
    Helsingør, Just Dance Studio
  • @navn
     
    Tai Chi Chuan trin 1
    Start: 03.09.17
    søndag 11:30
    Camilla Lindebjerg
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Tai Chi Chuan trin 1
    Start: 31.08.17
    torsdag 17:10
    Dorthe Jeanette Kisbye
    Nivå, Nivå Skole SYD
  • @navn
     
    Tai Chi Chuan trin 1
    Start: 26.08.17
    lørdag 10:30
    Camilla Lindebjerg
    Helsingør, LOF Stengade 57
  • @navn
     
    Tai Chi Chuan trin 1
    Start: 31.08.17
    torsdag 17:10
    Camilla Lindebjerg
    Nivå, Nivå Skole SYD
  • @navn
     
    Tai Chi Chuan trin 2
    Start: 31.08.17
    torsdag 19:00
    Camilla Lindebjerg
    Nivå, Nivå Skole SYD
  • @navn
     
    Tai Chi Chuan trin 2
    Start: 31.08.17
    torsdag 19:00
    Dorthe Jeanette Kisbye
    Nivå, Nivå Skole SYD
  •  
     
    Yin Yoga workshop
    Start: 09.10.17
    mandag 19:30
    Nicola Lawerentz
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  •  
     
    Yoga - kun for mænd
    Start: 13.09.17
    onsdag 08:45
    Nicola Lawerentz
    Humlebæk, Humlebæk Idrætscenter
  • @navn
     
    Yoga - kun for mænd
    Start: 13.09.17
    onsdag 16:20
    Palle Meincke
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Yoga - kun for mænd
    Start: 12.09.17
    tirsdag 19:40
    Palle Meincke
    Helsingør, LOF Stengade 57
  • @navn
     
    Yoga for kvinder
    Start: 24.08.17
    torsdag 16:00
    Helle Lykkegaard Følner
    Nivå, Klodsen, Nivåhøj
  • @navn
     
    Yoga for kvinder
    Start: 26.10.17
    torsdag 16:00
    Helle Lykkegaard Følner
    Nivå, Klodsen, Nivåhøj
  • @navn
     
    Yoga in motion
    Start: 31.08.17
    torsdag 17:00
    Lotte Voetmann
    Fredensborg, Fredensborg Bibliotek
  • @navn
     
    Yoga med pilates
    Start: 28.08.17
    mandag 11:00
    Rita Simonsen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Yoga med pilates
    Start: 30.08.17
    onsdag 17:00
    Rita Simonsen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Yoga med pilates
    Start: 29.08.17
    tirsdag 11:00
    Rita Simonsen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Yoga med power
    Start: 31.08.17
    torsdag 17:30
    Rita Simonsen
    Frederiksværk, Halsnæs Yoga
  • @navn
     
    Yoga og meditation - trin 1
    Start: 04.09.17
    mandag 16:30
    Pia Gilvad Nielsen
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  •  
     
    Yoga og meditation - trin 1
    Start: 04.09.17
    mandag 16:45
    Anne Herløw
    Espergærde, Espergærde Gymnasium
  • @navn
     
    Yoga og meditation - trin 2
    Start: 12.09.17
    tirsdag 16:30
    Ananda Murti
    Hillerød, Frederiksborg Byskole
  • @navn
     
    Yoga og mindfulness for mennesker med kroniske smerter
    Start: 01.09.17
    fredag 11:45
    Ene Ravn
    Helsingør, LOF Stengade 57
  • @navn
     
    Yoga og mindfulness for stressramte
    Start: 19.09.17
    tirsdag 10:30
    Trine Fjord
    Kokkedal, Egedalshallen
  • @navn
     
    Yoga og Pilates for alle
    Start: 30.08.17
    onsdag 10:00
    Nicola Lawerentz
    Humlebæk, Humlebæk Idrætscenter
  • @navn
     
    Yoga på stol
    Start: 14.09.17
    torsdag 10:45
    Trine Fjord
    Hillerød, Aftenskolernes Hus
  • @navn
     
    Zumba
    Start: 21.08.17
    mandag 16:30
    Yasmin Elvira Steenholdt
    Helsingør, Vapnagård, Laden
  • @navn
     
    Zumba
    Start: 29.08.17
    tirsdag 09:30
    Baberly Garcia Millan
    Helsingør, Just Dance Studio
  • @navn
     
    Zumba - FRIenergi
    Start: 31.08.17
    torsdag 16:00
    Majken Feldballe Franck
    Humlebæk, Humlebæk Skole IND (Gl.Strandvej)
  • @navn
     
    Zumba - FRIenergi
    Start: 29.08.17
    tirsdag 18:10
    Majken Feldballe Franck
    Humlebæk, Humlebæk Skole IND (Gl.Strandvej)
  • @navn
     
    Zumba Gold
    Start: 31.08.17
    torsdag 11:40
    Majken Feldballe Franck
    Helsingør, Just Dance Studio
  • @navn
     
    Zumba Gold - FRIenergi
    Start: 28.08.17
    mandag 17:45
    Majken Feldballe Franck
    Hørsholm, Usserød Skole
  • @navn
     
    Zumba Gold - kun for kvinder
    Start: 22.08.17
    tirsdag 09:00
    Yasmin Elvira Steenholdt
    Helsingør, Vapnagård, Laden
 

Er startet

  • @navn
     
    Dynamisk yoga
    tirsdag 17:45
    Nicola Lawerentz
    Hørsholm, Living Academy
  • @navn
     
    Linedance - søndagsdans
    søndag 09:30
    Michael Adler Olsson
    Helsingør, LOF Stengade 57
  • @navn
     
    Meditativ Yin-yoga
    tirsdag 19:30
    Nicola Lawerentz
    Hørsholm, Living Academy
 

Ved LOF har vi et bredt udvalg af hold inden for motion og sundhed. Så om du ønsker at komme helt ned i gear med et af vores mange afspændingshold, skal genoptræne et knæ eller din ryg på vores specielle knæ/ryg-hold, få pulsen helt op med power yoga eller gerne vil introduceres til østens mystik på vores Tai Chi Chuan eller Qi Gong hold, så er udvalget mangfoldigt. Fælles for alle vores motion og sundheds hold er, at vores undervisere er de bedste og mest kompetente inden for deres fag. De har alle stor erfaring med undervisning af både børn og voksne, og er dygtige til at undervise efter individuelle behov. Så om du er 3, 45, 70 eller 93, så er der et hold, der passer til dig. Vi har også hold kun for mænd eller kun for kvinder, hvis du har et specielt ønske om dette. Klik dig videre og læs mere om vores mange motion og sundhedshold. 

Klik på det enkelte kursus/foredrag for mere information og tilmelding.

Vær med på Facebook

Klik "synes godt om" LOF på Facebook og få nyt fra kurser, foredrag og ture. Vi indbyder dig til at dele din tanker og oplevelser, komme med idéer og følge med i hvad der sker. Følg med her...

Træn, så meget du vil

Med FRIenergi kan du vælge mellem zumba, pilates, yoga, body power og meget mere. Du får nu 14 uger for kun 750,- kr. Træn så meget du vil...

Se alle gratis kurser i Rygestop

Vil du gerne stoppe med at ryge? På LOF's kurser kan du få gratis hjælp og støtte til at droppe gamle vaner.